Relacja z meczu Sokół Aleksandrów Łódzki - Stomil Olsztyn

Sparing Gutów Mały - Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ptak
Sokół Aleksandrów Łódzki 1:3 Stomil Olsztyn
0:2
78' Olaf Okoński Bramki Bogdan Miłkowski 12'
Paweł Baranowski 29'
Michał Renusz 60'
Bramki Sokół Aleksandrów Łódzki: Arkadiusz Sima - Sylwester Kajda, Przemysław Woźniczak, Tomasz Piasecki, Arkadiusz Noga - Kamil Bartos, Mateusz Turek, Oskar Osowski, Michał Łągiewczyk, Paweł Adamiec - Olaf Okoński. Grali także: Konrad Łagodziński, Piotr Golański, Paweł Świstak, Bartłomiej Gajewski.
Stomil Olsztyn: Erwin Sak (46 Piotr Skiba) - Janusz Bucholc (46 Radosław Stefanowicz), Paweł Baranowski (46 Rafał Remisz), Arkadiusz Koprucki (67 Paweł Baranowski), Paweł Głowacki (46 Piotr Głowacki) - Jakub Kowalski (67 Paweł Głowacki), Robert Tunkiewicz (46 Bartosz Szaraniec), Daniel Michałowski (67 Robert Tunkiewicz), Krzysztof Filipek, Michał Renusz - Bogdan Miłkowski (46 Paweł Alancewicz).

Piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn wygrali w meczu sparingowym z trzecioligowym Sokołem Aleksandrów Łódzki 3:1 (2:0). Mecz został rozegrany w Gutowie Małym.

Pierwszą bramkę podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zdobyli w 12. minucie za sprawą Bogdana Miłkowskiego, który wykorzystał dobre podanie z prawej strony boiska od Jakuba Kowalskiego. Siedemnaście minut później drugiego gola dla OKS-u 1945 Olsztyn strzelił Paweł Baranowski, który zmienił tor lotu piłki po strzale zza pola karnego Michała Renusza. W 60. minucie Renusz po dobrym podaniu od Kowalskiego na wolne pole znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali i nie miał problemów ze zdobyciem gola. Na dwanaście minut przed zakończeniem spotkania piłkarze Sokoła zdobyli honorową bramkę.

mmks

- W tym spotkaniu zagraliśmy w nowym ustawieniu 1-4-5-1. W pierwszej połowie prezentowaliśmy się bardzo dobrze. Poprosiłem piłkarzy o mocne zaangażowanie i tak zagraliśmy, choć jesteśmy na takim poziomie, że o wielkiej dynamice i szybkości możemy zapomnieć. W drugiej połowie wypadliśmy już znacznie gorzej, zresztą jak zawsze jak wprowadzone są zmiany w składzie - mówi trener Zbigniew Kaczmarek.