OKS wygrał z Sokołem A. Ł.

01.02.11 13:02   mmks   6

Piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn wygrali dzisiaj w meczu sparingowym z trzecioligowym Sokołem Aleksandrów Łódzki 3:1 (2:0). Spotkanie zostało rozegrane w Gutowie Małym.

Pierwszą bramkę podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zdobyli w 12. minucie za sprawą Bogdana Miłkowskiego, który wykorzystał dobre podanie z prawej strony boiska od Jakuba Kowalskiego. Siedemnaście minut później drugiego gola dla OKS-u 1945 Olsztyn strzelił Paweł Baranowski, który zmienił tor lotu piłki po strzale zza pola karnego Michała Renusza. W 60. minucie Renusz po dobrym podaniu od Kowalskiego na wolne pole znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali i nie miał problemów ze zdobyciem gola. Na dwanaście minut przed zakończeniem spotkania piłkarze Sokoła zdobyli honorową bramkę.

- W tym spotkaniu zagraliśmy w nowym ustawieniu 1-4-5-1. W pierwszej połowie prezentowaliśmy się bardzo dobrze. Poprosiłem piłkarzy o mocne zaangażowanie i tak zagraliśmy, choć jesteśmy na takim poziomie, że o wielkiej dynamice i szybkości możemy zapomnieć. W drugiej połowie wypadliśmy już znacznie gorzej, zresztą jak zawsze jak wprowadzone są zmiany w składzie - mówi trener Zbigniew Kaczmarek.

"Biało-niebiescy" zagrali w składzie: Erwin Sak (46 Piotr Skiba) - Janusz Bucholc (46 Radosław Stefanowicz), Paweł Baranowski (46 Rafał Remisz), Arkadiusz Koprucki (67 Paweł Baranowski), Paweł Głowacki (46 Piotr Głowacki) - Jakub Kowalski (67 Paweł Głowacki), Robert Tunkiewicz (46 Bartosz Szaraniec), Daniel Michałowski (67 Robert Tunkiewicz), Krzysztof Filipek, Michał Renusz - Bogdan Miłkowski (46 Paweł Alancewicz).