Arkadiusz Czarnecki ż
Jarosław Ratajczak ż
Tsubasa Nishi ż
Piotr Klepczarek ż
Bramki Stal Mielec: 88. Marek Kozioł - 15. Tomasz Prejs (69, 16. Adrian Liberacki), 2. Sebastian Zalepa, 11. Michał Bierzało, 23. Krystian Getinger - 9. Mateusz Cholewiak, 3. Krzysztof Kiercz, 19. Grzegorz Fonfara (60, 31. Kamil Radulj), 6. Piotr Marciniec, 14. Piotr Głowacki (65, 22. Zé Lucas) - 7. Szymon Sobczak.
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 93. Igor Biedrzycki (83, 9. Łukasz Suchocki), 87. Arkadiusz Czarnecki, 6. Piotr Klepczarek, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki (72, 97. Wiktor Biedrzycki), 88. Rafał Kujawa, 14. Tsubasa Nishi - 10. Krzysztof Szewczyk (76, 3. Marcel Ziemann).
Szczegóły sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 04:10:45

94' Koniec meczu.
92' Żółtą kartką ukarany Klepczarek. 1
92' Na spalonym Adrian Liberacki. Uff. 1557
90' Cztery minuty dolicza sędzia.
87' Cholewiak minimalnie obok bramki po stracie w środku boiska. 1557
86' Kun strzela, ale słabo i prosto w bramkarza. 1
84' Michał Leszczyński broni strzał. Nadal 0:0. 1557
83' Boisko opuszcza Igor Biedrzycki,, w jego miejsce Łukasz Suchocki. 1
81' Kun w pole karne z wolnego, ale Kozioł znowu pewnie broni. 1
78' Strzela Kujawa, ale bramkarz gospodarzy świetnie interweniuje. 1
77' Groźna akcja gospodarzy, ale na szczęście bez celnego strzału. 1557
76' Cholewiak fauluje w środku pola i otrzymuje "żółtko". 1557
76' Czarnecki strzelał głową, ale nie ma bramki. 1
76' Boisko opuszcza Krzysztof Szewczyk, w jego miejsce Marcel Ziemiann. 1
75' Stal miała rzut wolny z trzydziestu metrów. Michał Leszczyński pewnie wyłapał dośrodkowanie. 1557
72' Boisko opuszcza Paweł Głowacki, w jego miejsce Wiktor Biedrzycki. 1
71' Żółtą kartką ukarany Tsubasa Nishi. 1
70' Stal Mielec miała rzut wolny, nasi obrońcy wybili na rzut rożny. 1557
69' Za Prejsa - Adrian Liberacki. 1557
67' Żółtą kartką ukarany Jarosław Ratajczak za wymuszanie rzutu karnego. 1
66' Cholewiak strzela sprzed pola karnego. Leszczyński piąstkuje. 1557
65' Z boiska schodzi były gracz Stomilu Piotr Głowacki, a wchodzi za niego Zé Lucas. 1557
65' Strzał Kujawy, ale bramkarz gospodarzy broni. 1
60' Kamil Radulj w miejsce Grzegorza Fonfary. 1557
58' Kujawa podawał w pole karne do Kuna, ale obrońcy Stali wybili piłkę. 1
54' Szewczyk wbiega w pole karne, ale bramkarz gospodarzy na posterunku. W odpowiedzi gospodarze, ale niecelnie.
51' Rzęsisty deszcz pada w Mielcu. Szewczyk źle trafia w piłkę i nie trafia w bramę z 8 metrów. 1
49' Kun strzał z 18 metrów obok bramki. 1
47' Niecelny strzał Ratajczaka po dośrodkowaniu Nishiego. 1
46' Początek drugiej połowy. 1
45+2' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Żółtą kartką ukarany Arkadiusz Czarnecki 1
44' Żółtą kartką ukarany Michał Bierzało po faulu na Jeglińskim w środku pola. 1557
42' Ratajczak w pole karne, a tam obrońca bliski strzelenia samobójczej brbamki. Rzut rożny. 1
41' Mateusz Cholewiak wychodził sam na sam z Leszczyńskim, w górę uniesiona chrorągiewka. 1557
39' Słabe rozegranie wolnego przez Kujawę, tracimy piłkę. 1
39' Piotr Głowacki ukarany żółtą kartką i wolny z 35. metra z prawej strony boiska 1557
29' Błąd Biedrzyckiego i Klepczarka niewykorzystany przez Stal 1557
25' Stomil atakuje, ale ani Jarosław Ratajczak, ani Tsubasa Nishi nie mogą dobrze dośrodkować . 1
20' Rzut rożny dla gospodarzy, faulowany Michał Leszczyński 1557
16' Dobre spotkanie w Mielcu, obie drużyny nastawione mocno ofensywnie.
15' Kolejna poprzeczka! Szewczyk! 1
14' Żółtą kartką ukarany Patryk Kun za odkopnięcie piłki po gwizdku. 1
14' Rzut wolny dla Stomilu z prawej strony pola karnego Stali, dośrodkowanie, ale faul któregoś z zawodnikó Stomilu. 1
11' Piotr Głowacki w sytuacji w środku pola karnego, trafia w Leszczyńskiego. Rzut rożny. 1557
9' Patryk Kun wpadł w pole karne, uderza i poprzeczka! 1
7' Rzut wolny na 17 metrze dla Stali, napastnik Stali trafia w mur obrońców Stomilu. 1557
3' Pierwsza akcja gospodarzy, ale uniesiona chorągiewka - spalony. 1557
1' Sędzia rozpoczyna spotkanie w Mielcu.