Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Mazur Ełk

Tylko remis z Mazurem

IV liga 2023/2024 (24. kolejka, 4.V.2024 r.) Olsztyn - stadion Stomilu (Al. Piłsudskiego 69a)
Stomil II Olsztyn 1:1 Mazur Ełk
0:0
81' Jakub Kopacz Bramki Mateusz Dzięgielewski 89'
ż Łukasz Szramowski
ż Igor Jędrzejczyk
ż Jakub Kopacz
ż Łukasz Szramowski
cz Łukasz Szramowski
kartki Marcin Denert ż
Hubert Molski ż
Bartosz Pieńczykowski ż
Mateusz Dziegielewski ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 19. Jan Szpaderski - 3. Radosław Tuleja, 4. Dawid Rezaeian, 5. Maciej Kotarba (46, 22. Igor Jędrzejczyk), 6. Ivan Brikner, 7. Mateusz Drabiszczak (89, 15. Łukasz Borkowski), 8. Łukasz Szramowski (75, 2. Marcel Abramczyk), 9. Kacper Gwardiak (46, 14. Jakub Karpiński; 84, 12. Wiktor Bojarowski), 10. Tatsuya Taguchi (46, 17. Jakub Kopacz), 11. Aleksander Baniewski (46, 18. Mateusz Pajdak), 20. Bartosz Waleńcik.
Mazur Ełk: Paweł Sawicki - Oleksander Berezovskyi (90 Kacper Wojdyło), Marcin Denert, Mateusz Dziegielewski (90 Krzysztof Potoczny), Patryk Gondek (84 Dawid Żołądkiewicz), Daniel Grala, Maciej Kisiel (70 Piotr Roman), Hubert Molski, Przemysław Niecikowski, Bartosz Pieńczykowski, Konrad Piwko. 
Szczegóły Widzów: 50.
Sędziował: Mateusz Korneluk

Relacja

Piłkarze Stomilu II Olsztyn zawiedli na całej linii w ligowym spotkaniu z Mazurem Ełk. Olsztynianie tylko zremisowali 1:1 z Mazurem Ełk.

Trener Piotr Gurzęda w podstawowej jedenastce wystawił większość piłkarzy, którzy na co dzień trenują z pierwszym zespołem. Od pierwszej minuty na boisku zobaczyliśmy m.in. Ivana Briknera, Bartosza Waleńcika czy Łukasza Szramowskiego.

Niestety taki skład nie był gwarantem zdobycia trzech punktów. Olsztynianie bardzo mocno męczyli się w grze przeciwko Mazurowi Ełk, który prowadzony jest przez grającego trenera Patryka Gondka.

W drugiej połowie Stomil wyszedł na prowadzenie za sprawą Jakuba Kopacza. Na ławce rezerwowych olsztyńskiego klubu zapanowała olbrzymia euforia. Niestety olsztyński zespół nie był w stanie dowieźć wygranej do końca. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry gola strzelił Mateusz Dzięgielewski. Stomil kończył mecz w dziesiątkę, po tym jak Łukasz Szramowski wyleciał z boiska za dwie żółte kartki.

Olsztynianie mają po 24. kolejkach IV ligi 18. punktów na koncie i zajmują przedostatnie (15) miejsce w ligowej, które niestety w tym momencie sprawa spadek do klasy okręgowej.

Za tydzień Stomil II zagra u siebie z Polonią Iłowo (ostatnia drużyna ligi).

em

 


Zapowiedź

Piłkarze Stomilu II Olsztyn rozegrają w sobotę (4 maja 2024 roku) ligowe spotkanie z Mazurem Ełk. Mecz wyjątkowo odbędzie się na stadionie przy al. Piłsudskiego 69a.

Na murawie olsztyńskiego obiektu spotkają się dwie drużyny, które walczą o utrzymanie w tym sezonie. Stomil II prowadzony przez Piotra Gurzędę aktualnie zajmuje przedostatnie miejsce z 17. punktami na koncie. Mazur Ełk jest o trzy miejsca wyżej (12) i ma pięć punktów wyżej od olsztyńskiego zespołu.

Trenerem Mazura Ełk jest były piłkarz Stomilu - Patryk Gondek. W ostatnim spotkaniu przegrali na wyjeździe 1:6 ze Zniczem Biała Piska. Rezerwy Stomilu natomiast dość niespodziewanie pokonały 4:1 Granicę Kętrzyn.

Początek spotkania o godzinie 16:00.

Ze spotkania przeprowadzimy relację na żywo. Sponsorem relacji jest kibic Stomilu Olsztyn - Marcin Szwed. Dziękujemy za wsparcie.

em

 Mecz w obiektywie kamery

zobacz pozostałe filmy

Jak stawiali typerzy

1
X
2
  • 61.11% na zwycięstwo gospodarzy
  • 11.11% na remis
  • 27.78% na zwycięstwo gości

Typowanie

Wynik poprawnie wytypowali:

  • pepe

Gratulujemy!Najczęściej typowane wyniki

  • 3:1 - 22.2%
  • 2:1 - 11.1%
  • 1:4 - 11.1%
  • 2:0 - 11.1%
  • 1:0 - 11.1%