Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Mrągowia Mrągowo

16 lutego 2013 r.
godz. 12:00

Stomil II Olsztyn 5:0 Mrągowia Mrągowo
2:0
31' (k) Paweł Łukasik
39' Karol Żwir
51' (k) Paweł Łukasik
59' Paweł Łukasik
77' Patryk Nowak
Bramki Stomil II Olsztyn: Piotr Skiba (46 Krystian Burzyński) - Tomasz Strzelec (60 Bartosz Bartkowski), Rafał Remisz (60 Jakub Górski), Dawid Szymonowicz (60 Michał Wiśniewski), Wojciech Dziemidowicz (60 Kacper Nawrocki) - Karol Żwir (60 Patryk Nowak), Michał Glanowski (60 Arkadiusz Mroczkowski), Piotr Łysiak (60 Bartłomiej Duda), Paweł Łukasik (60 Paweł Tomkiewicz), Patryk Kun (60 Mateusz Sienikowski) - Paweł Piceluk (60 Krzysztof Filipek).
Mrągowia Mrągowo:
Szczegóły sędziował: Patryk Kępka (Olsztyn).
widzów: 50.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn 5:0 pokonali Mrągowię Mrągowo. Do 60. minuty spotkania w podstawowej jedenastce grali piłkarze z szerokiej kadry pierwszego Stomilu.

Bramki strzelali: Paweł Łukasik (trzy), Karol Żwir oraz Patryk Nowak.

- Ciężko oceniać ten mecz. Do 60. minuty grali piłkarze z szerokiej kadry pierwsze zespołu i oni musieli grać dobrze. Nie mieli innego wyjścia. Wynik i gra cieszy - powiedział po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Za tydzień rezerwy Stomilu Olsztyn zagrają ze Startem Działdowo.

W sobotę (16 lutego) o godzinie 12:00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn rozegrają swoje trzecie spotkanie sparingowe. Tym razem rywalem "biało-niebieskich" będzie trzecioligowa Mrągowia Mrągowo.

Podopieczni Adama Łopatko i Michała Alancewicza do tej pory przegrali z Sokołem Ostróda 1:2 oraz zremisowali z Granicą Kętrzyn 1:1. W obu meczach olsztynianie testowali nowych zawodników, których personalia nie zostały podane.