Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec

Stomil II Olsztyn 5:1 Tęcza Biskupiec
5' Patryk Nowak
55' Artur Siemaszko
67' Artur Siemaszko
78' Kacper Zakrzewski
85' (s) ?
Bramki ?
Bramki Stomil II Olsztyn: (I połowa) Michał Przyborowski - Krzysztof Szaj, Łukasz Szumski, Michał Wiśniewski, Kacper Nawrocki - Mateusz Sienikowski, Bartosz Bartkowski, Wojciech Dubis, Mateusz Jurczak, Patryk Nowak - Mateusz Synowiec. (II połowa) Michał Przyborowski - Wiktor Biedrzycki, Damian Zacheja, Adam Janas, Kacper Zakrzewski - Mateusz Kostek, Jakub Mierzejewski, Maciej Wolski, Patryk Rosoliński, Mateusz Zejer (70 Łukasz Wojciechowski) - Artur Siemaszko.
Tęcza Biskupiec:
Szczegóły

Piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn wygrali w spotkaniu sparingowym z piątoligową Tęczą Biskupiec 5:1.

Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Patryk Nowak, Artur Siemaszko (dwie), Kacper Zakrzewski oraz jeden z zawodników gości (samobój).

mmks

Stomil II Olsztyn w niedzielę zagra ostatni sparing przed rozpoczęciem rundy rewanżowej IV ligi.

Przeciwnikiem rezerw będzie występująca w lidze okręgowej Tęcza Biskupiec. Początek meczu na olsztyńskich Dajtkach o godzinie 10.