Artykuł

Stomil II jedzie do Gołdapi

14.06.24 08:30   em   0  

Piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają ostatnie spotkanie w tym sezonie IV ligi. Olsztynianie zagrają na wyjeździe z Romintą Gołdap. Podopieczni Piotra Gurzędy mają szansę na bezpośrednie utrzymanie w rozgrywkach.

Żeby nie oglądać się na wyniki innych drużyn Stomil II Olsztyn musi na wyjeździe zgarnąć komplet punktów. Łatwo nie będzie, bo rywale to czołowy zespół tegorocznego sezonu. Zajmują czwarte miejsce, a po piętach depcze im DKS Dobre Miasto.

Stomil II Olsztyn na kolejkę przed końcem sezonu zajmuje 11. miejsce z 29. punktami na koncie. Taka pozycja daje bezpośrednie utrzymanie w rozgrywkach. Dwa najsłabsze zespoły spadają do klasy okręgowej, a drużyny z 13. i 14. miejsca zagrają w barażach.

W siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par barażowych o grę w IV lidze. Orlęta Reszel zagrają z zespołem, który na koniec sezonu zajmie 14. miejsce w IV lidze. Wicemistrz klasy okręgowej z grupy 2 (Start Nidzica, Sokół Ostróda lub Polonia Pasłęk) zagra z zespołem, który zajmie 13. miejsce w IV lidze.

Z meczu przeprowadzimy transmisję wideo z komentarzem. Wyniki na żywo będziemy podawać także z innych stadionów czwartoligowych. Tylko u nas zaraz po zakończeniu wszystkich spotkań będzie wiadomo kto spadnie, kto będzie grał w barażach, a kto będzie celebrował bezpośrednie utrzymanie. Podamy także pary barażowe.

Głównymi sponsorami są: firma ResEnergy oraz fundacja Sto Milionów Pomysłów. Dodatkowe wsparcie zaoferował kibic Stomilu Olsztyn - Marcin Szwed. Dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy!

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil II Olsztyn, IV liga, Rominta GołdapKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!