Stomil II pewnie wygrał z Zatoką Braniewo, fot. Emil Marecki

Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej, 1 września 2013 r., godz. 17:00

Stomil II pewnie wygrywa z Zatoką Braniewo

01.09.13 19:41   em   0

Piłkarze Stomilu II Olsztyn pewnie wygrali 3:0 z Zatoką Braniewo. Bramki dla piłkarzy Michała Alancewicza strzelali: Daniel Michałowski, Patryk Nowak oraz Karol Żwir.

Spotkanie mogło dla Stomilu II rozpocząć się fatalnie. Dwukrotnie rezerwy od utraty bramki ratował dobrze dysponowany Dawid Mieczkowski. W trzeciej minucie akcji nie wykorzystał Daniel Komorowski, a później Piotr Rutkowski.

Stomil powinien prowadzić od 21 minucie. W polu karnym w idealnej sytuacji znalazł się Karol Żwir. Napastnik Stomilu był tak mocno zaskoczony podaniem, że... tylko podał piłkę do bramkarza gości.

Pierwsza bramka spotkania padła w 40 minucie. Przebojową akcją popisał się Daniel Michałowski i pokonał Marcina Kondryszyna.

W drugiej połowie Stomil II grał już zdecydowanie lepiej czego efektem były dwie bramki. Najpierw do siatki rywali trafił Patryk Nowak, a potem wcześniej wspominany Karol Żwir.

Po sześciu spotkania Stomil II Olsztyn zajmuje trzecią pozycję w tabeli z dorobkiem 13 punktów. W następną niedzielę na wyjeździe rezerwy zagrają z rezerwami Olimpii Elbląg.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Zatoka Braniewo, Karol Żwir, Daniel Michałowski, Patryk Nowak, IV liga, Olsztyn, Dajtki