Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Zatoka Braniewo

2013/2014 - IV liga (6. kolejka) Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
1 września 2013 r.
godz. 17:00

Stomil II Olsztyn 3:0 Zatoka Braniewo
1:0
40' Daniel Michałowski
61' Patryk Nowak
63' Karol Żwir
ż Wojciech Dziemidowicz
ż Arkadiusz Koprucki
ż Wojciech Kajat
kartki Włodzimierz Kulpaka ż
Dawid Rozpędowski ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 25. Dawid Mieczkowski - 21. Bartosz Borawski (70, 95. Krzysztof Szaj), 77. Paweł Grela (46, 11. Grzegorz Żytkiewicz), 23. Arkadiusz Koprucki, 24. Wojciech Dziemidowicz - 18. Mateusz Jurczak, 8. Paweł Tomkiewicz, 55. Piotr Łysiak, 9. Karol Żwir, 6. Daniel Michałowski (67, 15. Wojciech Kajat) - 17. Patryk Nowak.
Zatoka Braniewo: 12. Marcin Kondryszyn - 6. Cezary Ciepliński, 15. Paweł Niewiadomski (67, 21. Piotr Wolak), 19. Michaił Tałapin, 4. Tomasz Gapski, 14. Włodzimierz Kulpaka, 10. Marcin Śniegocki, 8. Kuba Szymanowski (82, 9. Mateusz Włodarczyk), 23. Piotr Lewandowski (79, 5. Dawid Rozpędowski), 16. Piotr Rutkowski, 11. Daniel Komorowski.
Szczegóły sędziował: Robert Michalak (Szczytno).
widzów: 60.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn pewnie wygrali 3:0 z Zatoką Braniewo. Bramki dla piłkarzy Michała Alancewicza strzelali: Daniel Michałowski, Patryk Nowak oraz Karol Żwir.

Spotkanie mogło dla Stomilu II rozpocząć się fatalnie. Dwukrotnie rezerwy od utraty bramki ratował dobrze dysponowany Dawid Mieczkowski. W trzeciej minucie akcji nie wykorzystał Daniel Komorowski, a później Piotr Rutkowski.

Stomil powinien prowadzić od 21 minucie. W polu karnym w idealnej sytuacji znalazł się Karol Żwir. Napastnik Stomilu był tak mocno zaskoczony podaniem, że... tylko podał piłkę do bramkarza gości.

Pierwsza bramka spotkania padła w 40 minucie. Przebojową akcją popisał się Daniel Michałowski i pokonał Marcina Kondryszyna.

W drugiej połowie Stomil II grał już zdecydowanie lepiej czego efektem były dwie bramki. Najpierw do siatki rywali trafił Patryk Nowak, a potem wcześniej wspominany Karol Żwir.

Po sześciu spotkania Stomil II Olsztyn zajmuje trzecią pozycję w tabeli z dorobkiem 13 punktów. W następną niedzielę na wyjeździe rezerwy zagrają z rezerwami Olimpii Elbląg.

W niedzielę (1 września) o godzinie 17:00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 swoje kolejne spotkanie w czwartej lidze rozegrają rezerwy Stomilu Olsztyn. Tym razem w ramach 6. kolejki zmierzą się z Zatoką Braniewo.

Zatoka do tej pory rozegrała cztery mecze, w których zdobyła cztery punkty. Aktualnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.