Artykuł

Stomil II Olsztyn wygrał w Biskupcu, fot. Emil Marecki

Stomil II Olsztyn wygrał w Biskupcu, fot. Emil Marecki

Biskupiec - 7 kwietnia 2012 r., godz. 17:00

Stomil II wygrywa w Biskupcu

07.04.12 18:42   mmks, em   5  

Piłkarze Stomilu II Olsztyn wygrali w meczu ligowym z Tęczą Biskupiec 2:0 (1:0). Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Igor Biedrzycki oraz Krzysztof Filipek.

Kibice w Biskupcu obejrzeli dwie bramki. Na prowadzenie rezerwy wyprowadził Igor Biedrzycki (choć z trybun mogłoby się wydawać, że była to bramka samobójcza), a w drugiej połowie do siatki trafił Krzysztof Filipek. Zwycięstwo mogłoby być bardziej okazałe gdyby większą skutecznością wykazali się olsztyńscy zawodnicy. Szanse na zdobycie bramek mieli m.in. Karol Żwir czy wspominany już Filipek.

W następnym meczu Stomil II Olsztyn u siebie zagra w niedzielę (15 kwietnia) z Płomień Ełk. Już teraz serdecznie zapraszamy na mecz. Pamiętajcie Stomil to nie tylko pierwszy zespół!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Tęcza Biskupiec, Biskupiec, Krzysztof Filipek, Igor Biedrzycki, IV ligaKomentarze

 1. 08.04.12 10:31 Piekarz/OKS

  dzięki za info

 2. 07.04.12 22:28 Kot

  Drugim bramkarzem jest Leszczyński, więc on ma pierwszeństwo w graniu. Jeśli na mecz jedzie Leszczu, to broni Sak, inaczej ława w rezerwach.

 3. 07.04.12 22:05 Piekarz/OKS

  dlaczego nie bronił Sak? wie ktoś zorientowany?

 4. 07.04.12 20:21 skorupa

  Pierwsza jedenastka z tego spotkania spokojnie mogłaby zagrać w takim zestawieniu w jakimś w meczu w II lidze i nie byłoby wstydu na pewno.

 5. 07.04.12 19:22 SNICKERS

  Czyli na obu można liczyć w meczu z Resovią ?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.