Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Concordia Elbląg

8 lutego 2014 r.
godz. 12:00

Stomil Olsztyn 1:1 Concordia Elbląg
0:1
70' Artur Siemaszko Bramki 6' Alfredo Zapata
Bramki Stomil Olsztyn: Dawid Mieczkowski (60 Michał Przyborowski) - Adrian Korzeniewski, Adrian Żukiewicz (75 Damian Skrodzki), Arkadiusz Koprucki, Marcin Warcholak - Patryk Kun, Łukasz Jegliński (46 Bartosz Bartkowski), Piotr Łysiak, Patryk Gondek, Piotr Wypniewski (75 Wiktor Abramczyk) - Mateusz Jurczak (46 Artur Siemaszko).
Concordia Elbląg: Matłoka (45 Hrynowiecki) - Bogdanowicz, Carlos (65 Firlej), Broniarek, Nakatani (54 Adolfo), Burzyński (84 Kołodziejski), Lewandowski (45 Jastrzębski), Juanma, Hector (65 Galeniewski), Fujikawa, Zapata (68 Song)

Stomil Olsztyn zremisował 1:1 z Concordią Elbląg. Bramkę dla Stomilu strzelił Piotr Wypniewski.

Pierwsza połowa spotkania z Concordią była bardzo słaba w wykonaniu olsztyńskiego zespołu. Podopieczni Adama Łopatki nie stworzyli sobie żadnej sytuacji bramkowej. Rywale zdominowali olsztyński zespół i do przerwy zasłużenie prowadzili. W drugiej połowie hiszpański trener Concordii dokonał roszad w składzie i spotkanie bardziej się wyrównało. Do remisu doprowadził Piotr Wypniewski, a przy odrobinie szczęścia olsztyński zespół mógł pokusić się o zwycięstwo. W drugiej połowie w drużynie Stomilu zagrał Artur Siemaszko, który jesienią występował w rezerwach Zagłębia Lubin.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 01:59:04

90' Koniec meczu. Remis 1:1. Za 25 minut drugi sparing ze Zniczem Pruszków.
75' Kolejne zmiany w Stomilu. Adriana Żukiewicza zmienia Damian Skrodzki oraz za Piotra Wypniewskiego wchodzi Wiktor Abramczyk.
70' GOOOOOL! Artur Siemaszko doprowadza do wyrównania.
60' Trzecia już zmiana w Stomilu Olsztyn. Michał Przyborowski zmienia w bramce Dawida Mieczkowskiego.
46' Druga zmiana w Stomilu. Artur Siemaszko zmienia Mateusza Jurczaka.
46' W Stomilu pierwsza zmiana. Bartosz Bartkowski wchodzi za Łukasza Jeglińskiego.
45' Przed nami druga połowa spotkania.
45' Do przerwy piłkarze Stomilu Olsztyn przegrywają ze zdecydowanie lepszą dzisiaj Concordią Elbląg 0:1.
35' Gra naszych zawodników nie zachwyca. Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.
6' Niestety tracimy bramkę.
1' Właśnie rozpoczął się pierwszy po powrocie z Jarocina sparing piłkarzy Stomilu Olsztyn. Przeciwnikiem jest drugoligowa Concordia Elbląg.
Witamy nasz wysłannik już na Dajtkach. Przed nami pierwszy sparing z dwóch na dzisiaj zaplanowanych. Oba zespoły już na rozgrzewce.

W sobotę (8 lutego) od godziny 9:00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 odbędą się trzy spotkania z udziałem drużyn Stomilu Olsztyn.

Najpierw o godzinie 9:00 na boisko wybiegną rezerwy, które zagrają z A-klasowym GLKS-em Jonkowo (pierwotnie błędnie podawano, że Stomil II zagra z Jonkovią Jonkowo). Trenerem tej drużyny jest Adam Zejer. O 12:00 Stomil Olsztyn zagra z Concordią Elbląg, a o 14:00 rozpocznie się mecz ze Zniczem Pruszków.

Concordia Elbląg jest ostatnią drużyną II ligi grupy wschodniej. Znicz Pruszków w tej samej lidze po rundzie jesiennej zajmuje siódme miejsce. W drużynie z wojewódźtwa mazowieckiego gra trzech byłych piłkarzy Stomilu: Igor Biedrzycki, Artur Januszewski oraz Andrzej Niewulis.