Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Rozwój Katowice

6' Rafał Kujawa
71' Łukasz Suchocki
Bramki Robert Tkocz 54'
ż Grzegorz Lech kartki
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki (85, 12. Michał Trzeciakiewicz), 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki, 10. Irakli Meschia (72, 22. Tsubasa Nishi), 5. Grzegorz Lech - 88. Rafał Kujawa.
Rozwój Katowice: 1. Bartosz Soliński - 6. Damian Mielnik (81, 27. Michał Gałecki), 2. Robert Menzel, 13. Przemysław Gałecki, 17. Łukasz Winiarczyk - 10. Robert Tkocz (71, 11. Sebastian Gielza), 8. Kamil Cholerzyński, 24. Raúl González, 9. Tomasz Wróbel, 19. Joshua Balogun Kayode - 25. Filip Kozłowski (57, 21. Patryk Kun).
Szczegóły sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 1633.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 03:28:33

94' Koniec meczu.
91' A w ataku nieustannie goście.
91' 3 minuty potrwa jeszcze to spotkanie.
90' Rzut wolny z prawej strony dla Rozwoju, cała drużyna Stomilu we własnym polu karnym. Ostatecznie Skiba łapie piłkę.
88' Cofnięty Stomil, nie stara się już nawet konstruować akcji ofensywnych.
85' Boisko opuszcza Suchocki, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz
84' nabity Ratajczak, będzie rzut rożny dla Rozwoju. Przemysław Gałecki wygrał pojedynek główkowy, uderza jednak nad bramką.
82' Nishi strzela z dystansu, ale za wysoko ponad bramką.
81' Boisko opuszcza Joshua Balogun Kayode, w jego miejsce Michał Gałecki
80' ...ale nic z tego.
80' Rzut rożny dla Stomilu. Tsubasa zastępuje Meschie teraz w wykonywaniu wszystkich stałych fragmentów.
80' Dwusetne dośrodkowanie, przegrany pojedynek.
79' Nishi faulowany, będzie rzut wolny z lewej strony pola karnego gości.
78' Po kontrze Nishi mocnym strzałem próbował zaskoczyć bramkarza, ale strzał niecelny.
78' Nieco cofnięta nasza drużyna, czeka na akcje ofensywne gości i czeka na kontry.
73' A Łukasz Suchocki wpadł z prawej strony w pole karne i zdenerwowany chyba niewykorzystanymi sytuacjami Stomilu, huknął nie do obrony!
72' Boisko opuszcza Meschia, w jego miejsce Tsubasa Nishi
71' Boisko opuszcza Robert Tkocz, w jego miejsce Sebastian Gielza
71' Gooooooool! Suchocki! W końcu!
69' Dośrodkowanie w pole karne, Lech przepuszcza piłkę do Meschii, ale wybija obrońca.
67' I ponownie przegrany pojedynek w powietrzu.
67' Ratajczak tym razem wpadł w pole karne, uderza i piąstkuje Soliński na rzut rożny.
67' Strzał Meschii zablokowany, jeszcze Czarnecki znalazł się w polu karnym. Kolejna niewykorzystana sytuacja.
66' I jeszcze jeden, po zablokowanym strzale Szymonowicza.
66' Wybita piłka, będzie kolejny.
65' Rzut rożny dla Stomilu...
65' Setne dośrodkowanie i po raz setny piłka wybita.
65' Odepchnięty Kujawa, bedzie rzut wolny z lewej strony pola karnego.
64' Zbyt niskie dośrodkowanie...
63' Rzut rożny dla gospodarzy.
62' ...wybijają obrońcy.
62' Rzut rożny dla Stomilu.
61' Grzegorz Lech piętką kieruje piłkę w bramkę gości, ale sygnalizowany wcześniej spalony.
58' Znowu dużo kombinacji, skończyło się na dośrodkowaniu i niecelnej główce Menzela.
57' Boisko opuszcza Filip Kozłowski, w jego miejsce Patryk Kun.
56' Rzut rożny dla gości.
56' Bramka z przypadku dla Rozwoju, przed polem karnym piłkę przejął Robert Tkocz i lekkim wysokim strzałem pokonuje Skibę.
54' Dobrze zapowiadała się akcja, jednak Meschia źle zagrywa do Lecha...
53' Lech mocno uderza na bramę, piąstkuje bramkarz Rozwoju, główką dobija Kujawa i piłka trafia w słupek!
52' Piłka wybita pada pod nogi Ratajczaka, ten jednak uderza mocno niecelnie.
51' Rzut rożny dla Stomilu.
50' Kontra Stomilu, Meschia zwolnił, zagrał do Kujawy, ten zablokowany.
50' Żółtą kartką ukarany Grzegorz Lech.
49' Piłka w rękach Solińskiego.
49' Rzut rożny dla Stomilu.
46' Rozpoczynamy drugą połowę, bez zmian w obu zespołach.
43' Rzut rożny dla Rozwoju, piłka wybita przed pole karne.
43' Groźnie pod naszą bramką, Skiba po rykoszecie musiał wybijać piłkę zmierzającą w bramkę.
40' Spóźnione podanie Suchockiego do Bucholca, ten na spalonym.
39' Zbyt głębokie dośrodkowanie, piłka jeszcze trafia do Ratajczaka, ale ten w trudnej sytuacji uderza beznadziejnie.
38' Rzut rożny dla Stomilu.
38' Zablokowane dośrodkowanie Suchockiego, będzie rzut rożny.
37' Rzut rożny dla Rozwoju, nietypowa taktyka - zawodnicy gości wbiegają w pole karne "na raz", ale kolejny raz bez zagrożenia.
37' Bez zagrożenia, ale po chwili dośrodkowanie z głębi pola i będzie rzut rożny z drugiej strony boiska.
36' Rzut rożny dla gości.
34' Dobre dośrodkowanie do Suchockiego, ten w środku pola karnego miał przed sobą tylko bramkarza i spudłował.
29' Czarnecki tylko strąca piłkę która wpada w ręce Solińskiego.
28' Na 30. metrze faulowany Lech, będzie okazja do dośrodkowania z rzutu wolnego.
27' Podanie Kujawy w pole karne do Suchockiego, ten składał się do strzału, zdołał nawet strącić piłkę, ale obok bramki.
27' Stomil za to spokojnie, wymienia dużo podań na swojej połowie.
25' Odważniej teraz w ataku goście, zablokowany strzał przed bramką Skiby.
24' Niepilnowany w polu karnym Kayode, ale na szczęście udało się obrońcom wyjaśnić sytuację.
21' Meschia w środku pola zastanawiał się jak rozegrać, uderzył z daleka na bramkę, ale strzał lekki i niecelny.
20' Lech dobrze do Suchockiego, ten zdołał dośrodkować, ale już za końcową linią...
12' ...ale Kujawa wprost w mur.
12' Rzut wolny z 20 metrów...
11' Meschia wymusił faul przed polem karnym, będzie dobra okazja z rzutu wolnego.
6' Gooooool! Ale piękna bramka! Rafał Kujawa doskonale głową wykorzystuje bardzo dobre dośrodkowanie Ratajczaka.
5' Mocny strzał z daleka gości, ale obok bramki.
4' Rozpadał się deszcz nad stadionem.
3' Rzut rożny dla Stomilu z prawej strony, Kujawa też dobrze dośrodkowuje, ale wybijają obrońcy.
3' Meschia wkręcił piłkę, ta wybita z drugiej strony.
2' Rzut rożny dla Stomilu.
2' Pierwsza akcja Stomilu, Grzegorz Lech wywalczył rzut rożny z lewej strony.
Gramy! Stomil atakować będzie na południową bramkę, a rozpoczynają goście.
Piłkarze wchodzą na murawę.
Na ławce Stomilu dzisiaj Michał Leszczyński, Tomasz Wełna, Piotr Głowacki, Tsubasa Nishi, Michał Trzeciakiewicz, Paweł Łukasik i Karol Żwir.
A obserwatorem spotkania jest dzisiaj Michał Listkiewicz.
Na ławce gości siedzi znany w Olsztynie młodszy z braci Kun - Patryk.
Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 6. Damian Mielnik, 2. Robert Menzel, 13. Przemysław Gałecki, 18. Łukasz Winiarczyk - 9. Tomasz Wróbel, 24. Raúl González, 8. Kamil Cholerzyński, 10. Robert Tkocz, 25. Filip Kozłowski - 19. Joshua Balogun Kayode
Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 6. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz - 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia, 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz - 88. Rafał Kujawa
Witamy ze stadionu Stomilu, trwa rozgrzewka, jupitery świecą, grill rozpalany, za 35 minut gramy.