Artykuł

Zarząd otrzymał od członków klubu absolatorium, fot. Emil Marecki

Zarząd otrzymał od członków klubu absolatorium, fot. Emil Marecki

Olsztyn - stadion Stomilu, 26 czerwca 2012 r., godz. 16:15

Stomil Olsztyn nadal bez prezesa

26.06.12 16:47   em, mmks   1  

We wtorek podczas walnego zebrania mieliśmy poznać nazwisko nowego prezesa oraz zarząd klubu. Niestety do tego nie doszło. Wybory przełożono na lipiec, dokładna data nie jest jeszcze znana.

Podczas walnego członkowie klubu przyjęli tylko sprawozdanie merytoryczne za sezon 2011/12. Zarząd otrzymał od członków klubu absolatorium.

Wybór dzisiaj zarządu w jakimkolwiek składzie byłyby niedobrym posunięciem. Było za mało czasu żeby zastanowić się kto powinien być w tym zarządzie. Dlatego stwierdziliśmy z Edwardem Dakszewiczem (oficjalnie jeszcze nie złożył rezygnacji z pracy w zarządzie Stomilu - red.), że jeszcze przed dwa tygodnie możemy wspólnie zarządzać klubem. Pomoże to w dopięciu spraw finansowych. Teraz przyjęliśmy sprawozdanie finansowe klubu. To musieliśmy zrobić do końca czerwca. Nowy zarząd wybierzemy w lipcu. Dokładny termin walnego ogłosimy jak już będą dopięte sprawy finansowe klubu oraz będziemy wiedzieli kto może wejść do zarządu klubu - mówi Jacek Czałpiński, wiceprezes Stomilu Olsztyn.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Jacek Czałpiński, walne, zarząd, I liga, Olsztyn, stadion Stomilu


Komentarze

  1. 26.06.12 17:54 chocco

    Co znowu jaki powód przełożenia tylko prawdę powiedzie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!