Artykuł

Stomil Olsztyn nominowany w kategorii CSR w Sporcie na XII Gali Sportu i Biznesu DEMES. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Stomil Olsztyn nominowany w kategorii CSR w Sporcie na XII Gali Sportu i Biznesu DEMES. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Stomil Olsztyn nominowany w kategorii CSR w Sporcie na XII Gali Sportu i Biznesu DEMES

30.01.23 08:07   em   0  

Stomil Olsztyn za swoją działalność społeczną został nominowany w kategorii CSR w Sporcie na XII Gali Sportu i Biznesu DEMES.

- Stomil w minionym roku angażował się w wiele akcji społecznych. Niektóre z nich to: wielopoziomowa pomoc społeczności ukraińskiej, od przekazania środków finansowych czy przedmiotów użytku codziennego, po koordynację projektu piłkarskiego realizowanego przy pomocy PKO BP, a także nieodpłatne umieszczenie na koszulkach logo fundacji „siepomaga” czy autorska akcja „Huknij w bramkę, nie w niebo” - czytamy na oficjalnej stronie klubu. - Za nami także bardzo udany czas Świąt Bożego Narodzenia, gdy zarówno klub, jego akademia oraz kibice obdarowywali paczkami i prezentami najmłodszych w szpitalach i innych placówkach. Mamy także zbliżającą się do finału kampanię karnetową dla szóstkowiczów. Nie zamierzamy w tym temacie odpuszczać, co pokazały ostatnie dni i działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym turniej Dzikich Drużyn zorganizowany na olsztyńskich Dajtkach. Rywalizowało tam 8 drużyn, około setki zawodników, a wpisowe i dobrowolne datki powędrowały do olsztyńskiego sztabu WOŚP.

31 stycznia dowiemy się czy Stomil załapał się do finałowej trójki, a uroczysta gala podczas której zostaną ogłoszone wyniki zaplanowana jest na 7 marca w Warszawie.

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!