Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. stomilolsztyn.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. stomilolsztyn.com

Stomil Olsztyn szuka sponsora strategicznego

29.07.21 11:38   em   11  

Stomil Olsztyn cały czas szuka sponsora strategicznego. Jest wolne miejsce na przodzie koszulek ligowych olsztyńskich piłkarzy. Kto zaprezentuje się na trykotach Stomilu? Klub rozpoczął właśnie oficjalne poszukiwania nowego partnera!

- Nadchodzące zmiany to efekt przygotowania nowej oferty sponsorskiej, którą kończymy opracowywać, a także zakończenia współpracy z firmą Budimex - informuje Łukasz Puciłowski, prezes Stomilu.

Budimex wspierał olsztyński klub przez pięć lat. W sezonie 2021/22 główne miejsce na strojach piłkarzy i na stadionie zajmie już inna firma. Jaka? To temat otwarty!

- Opracowaliśmy nową ofertę sponsorską i rozpoczynamy poszukiwania nowego partnera strategicznego. Chcemy tę sprawę nagłośnić - podkreśla Puciłowski. - Jestem przekonany, że w najbliższych miesiącach Stomil stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym partnerem do współpracy i znakomitym nośnikiem promocji dla poważnego biznesu.

W pierwszych spotkaniach Fortuna 1 Liga nasi zawodnicy wybiegną na boisko w koszulkach z wolnym miejscem ekspozycyjnym.

- Mamy nadzieję, że w ten sposób wyraźnie zaakcentujemy pełną gotowość do rozmów z przedsiębiorstwami zainteresowanymi promocją przez futbol - zapowiada prezes Stomilu.

Poza miejscem na strojach piłkarzy, nowy sponsor strategiczny będzie mógł liczyć m.in. na liczne powierzchnie ekspozycyjne na stadionie przy al. Piłsudskiego 69A oraz w klubowych mediach i na stronie internetowej.

Więcej na temat nowej oferty sponsorskiej Stomilu można uzyskać kontaktując się z klubem:

 • Telefon: +48 502 941 504
 • Adres mailowy: lukasz.bogdanowicz@stomilolsztyn.com

Tagi: Stomil Olsztyn, Łukasz Puciłowski, I liga, Budimex


Komentarze

 1. 30.07.21 12:38 zjs

  Skoro Czerkasow wywołał temat Halexu to chciałem przypomnieć, że miasto zawarło deal z Halexem przeznaczenia pewnej kwoty od węgla zamawianego dla miasta na potrzeby klubu. Ponoć było to 10 pln od tony. Zawsze jest coś za coś a Galeria i Budimex? Wchodzili w inwestycje i dawali kasę. Już pisałem, że miasto realizuje wielką inwestycję tramwajową przez konsorcjum firm Polimex Infrastruktura-Trakcja-Polimex Mostostal. Pole do działania dla Grzymowicza.

 2. 30.07.21 07:49 baron

  to przypomina żebranie. w sumie to w ich stylu ...

 3. 30.07.21 06:58 chodi

  Czerkasow doskonale pamiętam te czasy. Pieniądze nie mają narodowości pamiętaj o tym. Jakby to był chociażby ten producent żarówek i wyłożył na stół powiedzmy 5 mln zł to piałbyś z radości . W tej chwili są wyspecjalizowane firmy marketingowe które bez żadnego problemu są w stanie wyliczyć co do złotówki ile jest warte takie czy inne miejsce reklamowe . Pamietam że wyliczone zostało kiedyś ile Olsztyn musiałby zapłacić aby w mediach padła nazwa Olsztyn tyle samo co dzięki temu że posiada drużynę Stomil Olsztyn ..... i uwierz mi ale była to bajońska suma. Tak więc w dzisiejszych czasach nie ma najmniejszego problemu aby wycenić każdą zasadzie rzecz tudzież usługę a wiem jedno reklamy w TV plus CZAS antenowy (tutaj masz pełne 90min ) to jest w tym momencie piekielnie droga sprawa - co jest bardzo mocnym atutem w dalszych negocjacjach.

 4. 29.07.21 23:10 A Ś

  Widzę że kogoś tam poniosło na tym tt i znów chce zgrzytow! Nikt nie zgodzi się na dodawanie jakiegoś czlonu czy zmiany nazwy jeżeli ktoś tego nie rozumie to powinien oddać swoje udziały i odejść! Mam nadzieję że nie jest to pomysł nowego prezesa bo widać że chłop ma głowę na karku ale ta decyzja może zacząć jak Kowalewski który chciał zmienić herb! NIE DLA zmiany Nazwy! Może byście się zajęli strojami żeby były w końcu w barwach klubu bo od kat tu jesteście to gramy w jakims szmelcu kolorowym kiedy będą koszulki biało._niebieskie bo to są barwy klubu jak by ktoś zapomniał!

 5. 29.07.21 20:41 waldi812

  Na szczęście czasy Dospely, Ptaka, Tygodnika Miliarder czy Pegrotouru dawno już minęły.

 6. 29.07.21 20:36 nor

  @Chodi - lubię twój entuzjazm, ale czasem zbyt wysoko wzlatujesz ponad obłoki:)

 7. 29.07.21 19:30 czerkasow

  Chodi - mam sponsora tytularnego - niemiecki producent żarówek OSRAM - fajna nazwa. Młody jesteś - nie pamiętasz klubu Halex Olsztyn (co kibice olewali ciepłym moczem) oraz między innymi cyrków z nazwą za Dziurowicza juniora w Katowicach i powrotami do nazwy właściwej. Dzięki Bogu - to nie Rzeszów ani PlusLiga.

 8. 29.07.21 18:06 chodi

  Właśnie że znalezienie sponsora głównego , który pojawi się na koszulkach i na całym stadionie jest stosunkowo proste bo pierwsza liga dzięki temu że jest transmitowana zarówno w TV jak i IPLI trafia do wielu odbiorców. Wystarczy spojrzeć na Odry etc gdzie łapią za sponsorów nawet państwowych gigantów jak ENERGA , Taurony etc. Jeszcze więcej można dostać za sponsora głównego plus tytularnego np Stomil Energa Olsztyn - dla mnie nie ma problemu jak wyłożą odpowiednie środki :)

 9. 29.07.21 17:52 SzEFoo

  Najwidoczniej liczą na zasięgi bo nie jest to takie proste żeby znaleźć kogoś do wyłożenia paręset tys zł.

 10. 29.07.21 17:15 nor

  Oficjalne poszukiwanie sponsora?? Oczywiście życzę Stomilowi, by znalazł jak najszybciej i jak najbogatszego sponsora, ale myślałem, że tego nie robi się poprzez jakieś tam ogłoszenia. Chociaż kto wie, może usłyszy o tym jakiś gość przy kasie i powie ,,o kuźwa, nie wiedziałem, co zrobić z dwiema bańkami, a okazuje się, że mogę je dać Stomilowi,, i zadzwoni do klubu z prośbą o podanie numeru konta:) Ok, a tak poważnie - powodzenia!

 11. 29.07.21 15:37 czerkasow

  Mam kandydatów: WP lub pewna warszawska kancelaria radców prawnych :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.