Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Siarka Tarnobrzeg

II liga 2022/2023 (33. kolejka, 28.V.2023 r.) Koniec Stadion Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 1:1 Siarka Tarnobrzeg
34' Hubert Krawczun Bramki Krzysztof Zawiślak 78'
Bramki Stomil Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk, - 11. Filip Wójcik, 4. Igor Kośmicki, 25. Hubert Sadowski, 26. Bartosz Waleńcik, 50. Michał Karlikowski (86, 66. Dawid Kalisz) - 7. Hubert Krawczun, 8. Maciej Spychała, 28. Marcin Stromecki (86, 77. Bartosz Florek), 10. Karol Żwir - 9. Piotr Kurbiel (74, 20. Werick Caetano).
Siarka Tarnobrzeg:
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 13:13:26

95' Koniec meczu. Tylko remis w ostatnim meczu u siebie.
93' Ależ szkoda, dwa strzały wybronione, jeden niecelny! 1
90' Florek ponad bramką! 1
90' 4 minuty doliczone
87' Boisko opuszczają Karlikowski i Stromecki , w jego miejsce Dawid Kalosz i Bartosz Florek. 1
83' Stromecki z dystansu obok bramki. 1499
79' Gol dla Siarki! Błąd defensywy i Krzysztof Zawiślak trafia do bramki. 1499
78' Broni Mądrzyk!!!!!! 1499
76' Karny dla Siarki! 1499
76' Rzut rożny dla drużyny Siarki, łapie Mądrzyk. 1499
74' Boisko opuszcza Kurbiel, w jego miejsce Caetano. 1
73' Strzał Mroza po rzucie wolnym ponad bramką. 1499
72' Werick Caetano gotowy do zmiany przy bocznej linii. 1
70' Rzut rożny dla Stomilu, Spychała w szesnastkę, ale łapie Jędrychowski. 1
69' Rzut wolny dla Stomilu, Stromecki dośrodkował, obrońcy wybijają na róg. 1
64' Mądrzyk przez przypadek prawie wpakował sobie piłkę do siatki przy rozgrywaniu z obrońcami. 1499
60' Ekwilibrystyczny strzał Pawła Mroza ponad bramką Mądrzyka. 1499
58' Jeszcze jeden atak gości, Mądrzyk świetnie broni. 1499
57' Strzał z dystansu wysoko ponad bramką. 1499
54' Kurbiel zmarnował 11!!!!! 1
53' Karny dla Stomilu! 1
53' Dobre rozegranie rzutu wolnego, jednak strzałl głową Bartosza Waleńcika tuz ponad bramką. 1
48' Bramkarz goci wypiąstkował dośrodkowanie Stomilu. 1
46' Gramy!
46' Koniec pierwszej połowy.
44' Siarka naciska, ale dobrze się bronimy. 1499
43' Kurbiel złym zagraniem przed bramkę rywali marnuje świetną akcję Stomilu. 1
41' Tylko słupek ratuje Mądrzyka przed wyjmowaniem piłki z siatki. 1499
34' Ładna akcja Stomilu, asysta Kurbiela , strzał Krawczuna i prowadzimy 1:0! 1
33' Dobry powrót Kośmickiego kasuje kontrę gości. 1499
30' Kurbiel dopadł do piłki zagranej przez Spychałę, jednak za mocno ją wypuścił i Jędrychowski dobrze wyszedł z bramki. 1
28' Błąd w wyprowadzeniu piłki popełnił Marcin Stromecki, Siarka przejęła, jednak goście koszmarnie pomylili się przy strzale. 1499
26' Jeszcze jeden atak Siarki, zawodnik gości na spalonym. 1499
25' Rzut wolny dla gości, dobrze wybijamy, dobitka bardzo niecelna, od bramki Mądrzyk. 1499
23' Strzał Lukasa Hrnciara sprzed szesnastki niecelny. 1499
22' Dobra kontra Dumy Warmii, dośrodkowanie Wójcika jednak do nikogo, wybite przez defensorów. 1
16' Rzut rożny dla Stomilu, Maciej Spychała próbował bezpośrednio zaskoczyć Jakuba Jędrychowskiego. 1
15' Znów świetna kontra Stomilu, Żwir strzela i znów ofiarny wślizg obrońcy gości. 1
14' Strzał Karola Żwira sprzed pola karnego zbity do boku przez bramkarza Siarki. 1
12' Akcja Siarki pod bramką Mądrzyka, bez większego zagrożenia. 1499
9' Znów dobra kontra Stomilu, świetne zachowanie Krawczuna przy linii bocznej, strzał Wójcika zablokowany. 1
5' Znów atakujemy, Kurbiel ponad bramką! 1
5' Ale kontra Stomilu! Karlikowski trafia w słupek po podaniu Krawczuna! 1
3' Teraz Stomil w ataku, rzut rożny krótko wykonany przez Stromeckiego, wrzutka Spychały nieudana. Ponowne dośrodkowanie wyłapane przez bramkarza gości. 1
2' Stały fragment dla Siarki, Mądrzyk wypiąstkował dośrodkowanie. 1499