Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa

I liga 2021/2022 (15. kolejka, 29.X.2021 r.) Koniec Stadion Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 0:1 Skra Częstochowa
Bramki Kamil Wojtyra (k) 32'
Bramki Stomil Olsztyn: 31. Krzysztof Bąkowski - 10. Karol Żwir, 3. Rafał Remisz, 5. Beniamin Czajka, 6. Jonatan Straus - 11. Piotr Pyrdoł (67, 29. Damian Ciechanowski), 33. Jakub Tecław, 4. Wojciech Reiman (46, 88. Filip Wójcik), 8. Maciej Spychała, 13. Łukasz Moneta (90, 22. Jonathan Simba Bwanga) - 77. Patryk Mikita (78, 17. Patryk Zych).
Skra Częstochowa: 33. Mateusz Kos - 17. Krzysztof Napora, 21. Oskar Krzyżak, 4. Adam Mesjasz, 8. Rafał Brusiło, 15. Kamil Lukoszek (69, 23. Dawid Niedbała) - 11. Mikołaj Kwietniewski (88, 24. Dominik Bronisławski), 25. Przemysław Sajdak, 6. Marcin Stromecki, 7. Piotr Nocoń - 37. Kamil Wojtyra (69, 9. Maciej Mas).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 07:30:33

95' Koniec meczu.
93' Jonathan Simba Bwanga wszedł za Monetę. 1
90' 4 minuty dłużej potrwa ten mecz.
82' Wójcik z dystansu, ale trafił do bramki treningowej... 1
78' Patryk Zych wchodzi za Patryka Mikitę.
67' Damian Ciechanowski wchodzi za Piotra Pyrdoła. W ten sposób Karol Żwir przesunięty do pomocy.
65' Stomil stworzył zagrożenie po rzucie rożnym, ale znowu nie trafiamy w światło bramki. 1
57' Krzysztof Bąkowski broni karnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1932
54' Rzut karny dla Skry!
53' Beniamin Czajka ukarany żółtą kartką.
46' Filp Wójcik wszedł za Wojciecha Reimana. 1
46' Gramy! 1
45+5' Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1.
45+4' Reiman strzela z 16 metrów, ale leciutko.
45+2' Ładnie rozegranie akcji przez Skrę, główkuje Wojtyra, ale odbrze piłkę nad poprzeczkę przerzuca Bąkowski.
45+1' 4 minuty dłużej potrwa pierwsza połowa spotkania.
38' Wojtyra wpada w pole karne, ale pewnie broni Bąkowski. 1932
34' Długa analiza VAR i sędzia podyktował rzut karny dla gości. Kamil Wojtyra pewnie wykorzystał "jedenastkę". 1
22' Stomil tak rozegrał rzut wolny, że z 18 metrów uderzył Wojciech Reiman, ale było to kiepskie uderzenie, wysoko nad poprzeczką. 1
20' Wyrównało się nam spotkanie. Stomil nie potrafi przebić się pod bramkę rywala. 1
9' Skra coraz śmielej próbuje podchodzić pod bramkę Stomilu. 1932
5' Patryk Mikita zmarnował rzut karny!!! Tym razem nie poprawił dobitką! 1
4' Faulowany Spychała i mamy rzut karny! 1
Gramy!
Stomil na biało, Skra na czarno.
Piłkarze już na środku boiska.
Mecz sędziować będzie Grzegorz Kawałko z Białegostoku.
W drużynie Skry zagra od początku były piłkarz Stomilu - Marcin Stromecki. 1932
Piłkarze obydwu drużyn udali się do szatni.
Skład gości: 33. Mateusz Kos - 4. Adam Mesjasz, 6. Marcin Stromecki, 7. Piotr Nocoń, 8. Rafał Brusioło, 11. Mikołaj Kwietniewski, 15. Kamil Lukoszek, 17. Krzysztof Napora, 21. Oskar Krzyżak, 25. Przemysław Sajdak, 37. Kamil Wojtyra. 1932
Piłkarze Stomilu wyszli na rozgrzewkę. Skra także szykuje się do meczu. 1
Ławka rezerwowych: 1. Dawid Smug - 14. Filip Szabaciuk, 15. Shun Shibata, 17. Patryk Zych, 22. Jonathan Simba Bwanga, 29. Damian Ciechanowski, 45. Brian Galach, 88. Filip Wójcik, 97. Jakub Mysiorski. 1
Bramkarze Stomilu Olsztyn (Krzysztof Bąkowski, Dawid Smug) wyszli na rozgrzewkę. 1
Wyjściowy skład Stomilu: 31. Krzysztof Bąkowski - 10. Karol Żwir, 3. Rafał Remisz, 5. Beniamin Czajka, 6. Jonatan Straus - 11. Piotr Pyrdoł, 33. Jakub Tecław, 4. Wojciech Reiman, 8. Maciej Spychała, 13. Łukasz Moneta - 77. Patryk Mikita.