Artykuł

Boczne boisko przy stadionie Stomilu Olsztyn zaśnieżone. Fot. Paweł Piekutowski

Boczne boisko przy stadionie Stomilu Olsztyn zaśnieżone. Fot. Paweł Piekutowski

Stomil apeluje o pomoc przy odśnieżaniu boiska treningowego

21.02.21 19:33   em   8  

Boisko treningowe przy stadionie przy al. Piłsudskiego 69 jest pokryte grubą warstwą śniegu. Klub organizuje wspólne odśnieżone płyty treningowej. Start prac w poniedziałek (22 lutego) o godz. 12:00.

Obfite opady śniegu spowodowały kompletne zasypanie boiska, z którego do później jesieni korzystali piłkarze naszego klubu - czytamy na stomilolsztyn.com - Przez problemy atmosferyczne, zespół Adama Majewskiego musiał korzystać ze sztucznej nawierzchni. Piłkarska wiosna coraz bliżej, a do tej pory nie mogliśmy przeprowadzić zajęć na nawierzchni trawiastej.

Wielokrotnie kibice Stomilu pomagali klubowi w trudnych momentach. Zwracamy się z prośbą o pomoc przy odśnieżaniu boiska treningowego. Jeżeli masz ochotę oraz chęci, aby pomóc, serdecznie zapraszamy! Organizatorzy zapewniają sprzęt do odśnieżania, lecz swój sprzęt zawsze mile widziany. Zbiórka pod klubem w poniedziałek o godzinie 12 : 00! 

Stomil Olsztyn dzierżawi boczne boisko od Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 23.02.21 13:34 S.M.P.

  Kadra 24 młodych koni + sztab szkoleniowy to powinien opierdzielić taką powierzchnię w ramach rozgrzewki. Skoro klub nie ma kasy żeby to zlecić na zewnątrz

 2. 21.02.21 23:54 jacekoks

  Dopiero dziś prognozy pogody obejrzeli w klubie? Gdyby zrobili to wcześniej i całą akcję zaplanowali np na sobotę rano to już by płyta łapała słońce weekendowe.

 3. 21.02.21 22:45 A Ś

  Znowu lament niechcecie nie przychodzcie ale skończcie już marudzić kurwa pod każdą wiadomoscia

 4. 21.02.21 21:06 czerkasow

  Dzięki Emil.za odpowiedź.

 5. 21.02.21 20:57 Emilozo

  @Czerkasow - boisko jest wydzierżawione od OSiR-u przez Stomil i dlatego to Stomil apeluje o pomoc. 2 dni zmarnowane, to prawda niestety co koledzy piszą poniżej... no ale przyjdę jutro i pomogę :)

 6. 21.02.21 20:39 waldi812

  Dokładnie, komunikat na oficjalnej stronie klubu o godz. 18 w niedzielę, że zbiórka jest w poniedziałek o 12. W ramach ekspiacji niech przyjadą Wojtek i Sylwek, komunikat w ich stylu.

 7. 21.02.21 20:15 marduck

  Tak się zastanawiam czy ten śnieg spadł wczoraj czy dzisiaj? Czy pracownicy klubu codziennie wchodząc i wychodząc z pracy nie widzieli jak wygląda boisko boczne? Ten apel to kpina, która potwierdza totalną niekompetencję i amatorszczyznę pracowników klubu ... wszystkich, od prezesa poczynając, po trenerów, piłkarzy i innych. Jakośtobędzizm w stomilowskim wydaniu. Samo się k&*wa nie zrobi, bierzecie za coś pensje, więc za łopaty i do roboty, nie potraficie przewidzieć takich prostych rzeczy wcześniej to odpracujecie swoją niekompetencję.

 8. 21.02.21 20:07 czerkasow

  Obiekt OSiRu. Co na to Litwiński?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!