Artykuł

Boisko na Warmii Olsztyn, fot. Emil Marecki

Boisko na Warmii Olsztyn, fot. Emil Marecki

Stomil chce trenować przy Sybiraków

01.08.14 12:41   em   2  

Stomil Olsztyn ma wyremontować główną płytę boiska stadionu Warmii przy Al. Sybiraków w Olsztynie. Podopieczni Mirosława Jabłońskiego od września planują tam trenować.

Niestety remont płyty jeszcze się nie zaczął, ponieważ na obiektach Warmii nie ma dostępu do wody. Wszystko przez nieopłacane faktury.

- Wod-Kan obiecał nam, że w najbliższym tygodniu woda będzie dostępna. Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy nawadniać płytę, a potem przewidujemy dosianie trawy - mówi wiceprezes Stomilu Olsztyn Łukasz Budnik.

Klub chciałby także wyremonotwać boczne boisku Stomilu.

Tagi: Stomil Olsztyn, Łukasz Budnik, Warmia Olsztyn, stadion Warmii, treningi


Komentarze

  1. 01.08.14 20:26 maniek86

    Dokładnie...oby!

  2. 01.08.14 17:47 A.

    Zobaczymy czy słowo ciałem się stanie... Oby.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!