Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Łukasz Kozłowski

Stomil czeka na sparing z Mławianką Mława

20.01.23 10:36   em   3  

Stomil Olsztyn w sobotę (21 stycznia 2023 r.) rozegra pierwszy sparing w 2023 roku. Olsztynianie mają zagrać grę kontrolną z III-ligową Mławianką Mława. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Piłkarze Stomilu Olsztyn mają za sobą drugi tydzień treningów w 2023 roku. W zeszłym tygodniu Szymon Grabowski nie zdecydował się na grę wewnętrzną. Dopiero teraz piłkarze Stomilu zagrają grę kontrolną, oczywiście jak warunki pogodowe pozwolą, bo na sobotę w Mławie i Olsztynie zapowiadane są spore opady śniegu i mocno wiejący wiatr od samego rana.

Zespół przepracował cały tydzień w Olsztynie, nie było wyjazdu do Biskupca, na nowe boisko ze sztuczną nawierzchnią przy stadionie miejscowej Tęczy.

Rywalem Stomilu w Mławie będzie miejscowa Mławianka. Zespół zajmuje 7. miejsce w rozgrywkach III ligi. Drużynę prowadzi były reprezentant Polski - Piotr Rzepka. Jesienią w barwach tego klubu grał wychowanek Stomilu - Dominik Wasiak, ale pożegnał się z zespołem.

Początek spotkania o godzinie 12:00.

Tagi: Stomil Olsztyn, Mławianka Mława, sparing


Komentarze

  1. 21.01.23 09:22 AndrzejStomil

    Miałem jechać na ten sparing, ale pada od samego rana śnieg i myślę że nie zagrają niestety.

  2. 20.01.23 18:48 nowy nick czerkasowa

    Mam nadzieję, że się odbędzie.

  3. 20.01.23 12:48 Kleofas

    Sparing podobno o 14. Może ktoś oficjalnie potwierdzić.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!