W sobotę (7 czerwca 2025 roku) piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają ostatnie ligowe spotkanie w tym sezonie III ligi. Olsztynianie zagrają u siebie z ŁKS-em Łomża. Do utrzymania brakuje jednego punkty. Spotkajmy się wszyscy na stadionie przy Al. Piłsudskiego 69a!
To co się wydawało niemożliwe jeszcze parę tygodni temu, teraz staje się bardzo realne. Olsztynianie są krok od utrzymania w rozgrywkach III ligi. Wystarczy, że nie przegrają ostatniego meczu w tym sezonie.
Do Olsztyna przyjedzie ŁKS Łomża, który nie ma już szans na awans do baraży o II ligę. W rundzie wiosennej wygraliśmy na wyjeździe 1:0, a na trybunach stadionu w Łomży było bardzo dużo Stomilowców.
Teraz do Olsztyna także przyjedzie duża liczba fanów ŁKS-u. Zapowiada się bardzo ciekawe kibicowskie widowisko przy al. Piłsudskiego 69a. Razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę w tym spotkaniu.
- Wszyscy meldujemy się na sektorze 20. minut przed meczem - piszą na swojej stronie Ultrasi.
Początek meczu o godzinie 15:00.
dzisiaj, 15:39 zjs
"Żarty się skończyły, zaczęły się schody" . Trzeba to wgrać i przerwać spekulacje, jak wygramy jest szansa no odrodzenie, jak spadniemy to czarna otchłań.
dzisiaj, 12:06 Emilozo
Jak wykupimy 1000 biletów to będzie masowa ;)
wczoraj, 19:28 Pablo Olsztyn
Bilety juz dostepne ....
wczoraj, 19:09 Tomasz Boenke
Czy mecz jest imprezą masową???
wczoraj, 17:13 AndrzejStomil
O co chodzi z tymi biletami???
03.06.25 22:51 Damiano(S)
Kiedy ruszą sprzedaż biletów?