Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Stomil otrzyma 500 tysięcy złotych z miasta

30.05.18 11:48   em   1  

Radni Olsztyna podjęli decyzję o podniesienie kapitału zakładowego Stomilu Olsztyn SA. Olsztyński klub otrzyma 500 tysięcy złotych z budżetu miasta.

- Ta suma pozwoli nam zbilansować budżet oraz pomoże w otrzymaniu licencji I ligi na przyszły sezon - mówił na sesji Rady Miasta prezes Stomilu Olsztyn Mariusz Borkowski.

- Spółka została dokapitalizowania przy moim głosie sprzeciwu - mówi radny Olsztyna Krzysztof Kacprzycki. - Chcę by znane były plany na okres dłuższy niż do kolejnego zastrzyku z budżetu miasta. Sport niech się rozwija ale czytelnie, zgodnie z planem, zgodnie z aspiracjami sportowymi a nie finansowymi.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Mariusz Borkowski


Komentarze

  1. 30.05.18 15:18 momo2525

    Oj radny Kacprzycki oj żebyś ty przepadł w wyborach

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!