Artykuł

Stomil przedstawił się kibicom

07.08.19 22:00   em   4  

W olsztyńskim amfiteatrze odbyła się prezentacja Stomilu Olsztyn przed sezonem 2019/2020.

Oprócz pierwszej drużyny kibice mogli poznać zawodników Akademii Sportu Stomil Olsztyn oraz kobieciej sekcji Stomilu.

Podczas prezentacji Stomil zaprezentował trzeci komplet meczowy, który nawiązuje do czasów gry olsztyńskiego zespołu w Ekstraklasie.

Zobacz także:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 08.08.19 21:03 czerkasow

  Będzie.

 2. 08.08.19 14:10 tedefon 1982

  Czy ten 3 komplet bedzie w sprzedaży dla kibiców ?

 3. 08.08.19 09:20 marduck

  Lejtnant nie ma czemu się dziwić, gdy o imprezie informuje się niecałe 24h wcześniej. Łatwo było skaperować dzieciaki które są juz w treningu

 4. 08.08.19 07:59 Lejtnant

  To była impreza promujaca akademie a nie prezentacja Stomilu. Robertowi garnitur pasuje jak pingwinowi pióropusz. Generalnie lepiej by wyglądał w charakterze kormorana jakby założył dresiki błyszczące z ortalionu. Wstyd, że na "prezentacji" Stomilu nie było ani jednego baneru Stomilu. Jedynie ogród z natury i budimex. No i pustki. Jedynie rodzice. Zastanawiające.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!