Artykuł

Eric Molloy w maseczce Stomilu Olsztyn. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Eric Molloy w maseczce Stomilu Olsztyn. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Stomil przeszedł badania

07.05.20 12:25   em   3  

W czwartek rano w pomieszczeniach klubowych odbyły się badania na obecność koronawirusa. Krew pobrano od 50 osób: piłkarzy, sztabu szkoleniowego oraz pracowników funkcyjnych.

- Na podstawie badań można wywnioskować czy osoba w przeszłości przebyła zakażenie wirusem lub czy w jego organizmie toczy się infekcja - czytamy na oficjalen stronie klubu.

Oficjalne wyniki klubów Fortuna 1 Liga przedstawi Polski Związek Piłki Nożnej w swoim komunikacie. – Po analizie wyników badań przez Zespół Medyczny PZPN zapadną decyzje o możliwości prowadzenia zajęć grupowych - czytamy na stronie pzpn.pl.

Obecnie Stomil trenuje indywidualnie na boiskach przy al. Piłudskiego 69a.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

  1. 07.05.20 16:32 marduk

    Tak czerkasow jesteś "posiadaczem" ... spodni, ale na pewno nie wirusa. Przede wszystkim mój komentarz był o bezsensownych info na stronie klubu. Ciekawe dlaczego po pozytywnych przeciwciałach w EX, robili tym ludziom wymazy... i zakazali wspólnych treningów.

  2. 07.05.20 13:50 czerkasow

    Największą głupotą było pozwolenie żeby marduck się wypowiadał. Wymaz z gardzieli, jak to piszesz, da odpowiedź czy w danej chwili pacjent choruje. Nie daje odpowiedzi czy jest posiadaczem. Zresztą idź to szpitala a ja ci już sfinansują tą najbardziej inwazyjną metodę, która może wykazać że jednocześnie jesteś chory i nie jesteś.

  3. 07.05.20 13:12 marduk

    Na podstawie tego badania conajwyzej można stwierdzić czy w organizmie występują przeciwciała. A to czy ktoś przebył zakażenie lub czy jest chory bada się pobierając wymaz nosogardzieli. Emil jak piszą głupoty na oficjalnej stronie, nie powielaj 😉

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!