Artykuł

Mecz rozegrano w Ząbrowie. Fot. wikielecgks.pl

Mecz rozegrano w Ząbrowie. Fot. wikielecgks.pl

Stomil wygrał sparing z GKS-em Wikielec

03.03.20 18:40   em   2  

Piłkarze Stomil Olsztyn we wtorek (3 marca) rozegrali sparingowe spotkanie z GKS-em Wikielec. Olsztyński zespół pokonał 5:1 lidera forBET IV ligi.

Bramki strzelali: Wiktor Biedrzycki, Oktawian Skrzecz, Wojciech Hajda, Eric Molloy oraz Ņikita Kovaļonoks.

Mecz rozegrano w Ząbrowie.

Stomil: Michał Leszczyński - Jakub Staszak, Mateusz Bondarenko, Serfan Szota, Jurich Carolina (46 Lukáš Kubáň) - Eric Molloy (46 Oktawian Skrzecz), Wiktor Biedrzycki, Wojciech Hajda, Grzegorz Lech, Koki Hinokio - Ņikita Kovaļonoks.

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Wikielec, IV liga, sparing


Komentarze

  1. 03.03.20 19:51 marduck

    Moloy i Skrzecz po bramce w 2 połowie, ale grał tylko jeden z nich?

  2. 03.03.20 19:08 Paweł Guma

    Jurich Carolina bardzo słabo wyglada, podania przez środek i straty piłek mało zaangażowania, i chyba brak zrozumienia z pozostałymi. Nie najlepiej w 1 połowie wyglądał też Nikita Kovalonoks, wielki chłop ale dał się przepychać bocznym obrońcom wikielca. Do przerwy to był wyrównany mecz.pozniej trochę się zmienilo Kuban na plus !

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!