Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Stomilowcu oddaj krew!

24.03.20 18:26   kyn   1  

W tych ciężkich czasach dla nas wszystkich możecie zrobić coś wspaniałego dla innych. Idź oddaj krew, a potem zostań w domu!

- W związku z wyjątkową sytuacją związaną z epidemią koronawirusa i wzrastającą liczbą osób hospitalizowanych, zwracamy się do Honorowych Dawców Krwi oraz wszystkich zdrowych osób, które o ostatnim czasie nie podróżowały do innych krajów i nie miały kontaktu z osobą zakażoną wirusem lub objętą kwarantanną, o zgłaszanie się do centrów krwiodawstwa w całej Polsce w celu oddania krwi - czytamy na stronie internetowej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

Oddawanie krwi jest bezpiecznym procesem. Na wszystkich etapach oddawania krwi używa się wyłącznie sprzętu jednorazowego użytku, w związku z czym, nie grozi zakażeniem czynnikami chorobotwórczymi . Oddawanie krwi nie szkodzi również zdrowiu.

- Oddawajcie krew, to nic nie boli - zachęca Emil Marecki, redaktor naczelny portalu stomil.olsztyn.pl. - Ja osobiście oddawałem w lutym, więc teraz mogę pójść dopiero w kwietniu. Każdy z nas może zostać faktycznym bohaterem.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice


Komentarze

  1. 24.03.20 21:58 Łukasz Grzegrzółka

    💪👍👏

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!