90+3' Koniec meczu! Trzy punkty zostają w Olsztynie!
90' Trzy minuty potrwa jeszcze to spotkanie.
89' Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, piłka po bardzo niecelnym strzale wybita zostanie przez Piotra Skibę.
88' 3 minuty do końca regulaminowego czasu gry. Stomil spokojnie, bez pośpiechu konstruuje akcje trzymając gości daleko od swojego pola karnego.
85' Opatrywany za boczną linią Paweł Głowacki.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. nj24.pl

Stomilowcy oddają krew - ważne informacje!

19.03.14 10:02   em   0

W sobotę pod stadionem Stomilu w godzinach 9-13 stanie mobilny autokar, w którym będzie można oddać krew. Przedstawiamy ważne informacje dotyczące tego wydarzenia.

1) Autokar będzie stał od godziny 9 do 13! Nie czekajcie z oddaniem krwi do samego końca. Cała "operacja" od rejestracji do oddania krwi trwa około 20-25 minut. Dlatego jeżeli ktoś przyjdzie o 12:50 to krwi prawdopodobnie nie odda!

2) Rano przed oddaniem krwi należy zjeść śniadanie! Dzień przed należy pić dużo wody lub soków.

3) Trzeba mieć ukończone 18 lat!

4) Każdy kto odda krew otrzyma:

- bilet na mecz Stomil Olsztyn - Kolejarz Stróże ufundowany przez klub.
- 8 czekolad od Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.
- gadżet od R-Gola.
- Najbardziej aktywna dzielnica lub FC otrzymają wlepki wg. swojego wzoru. Rywalizacji patronuje lapeo.pl (firma Egit.pl, z którą nasz serwis współpracuje).
- Każdy kto odda krew weźmie udział w losowaniu koszulki Stomilu Olsztyn ufundowanej przez firmę R-Gol!

BARDZO LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ! STOMIL PONAD WSZYSTKO!

Tagi: Stomil Olsztyn, krew, stowarzyszenie "Stomil Ponad Wszystko", kibice, Kolejarz Stróże