Artykuł

Szymon Dowgiałło. Fot. Łukasz Kozłowski

Szymon Dowgiałło. Fot. Łukasz Kozłowski

Szymon Dowgiałło wypożyczony do Sokoła

01.09.22 10:34   em   2  

Szymon Dowgiałło ponownie będzie grał w Sokole Ostróda. Obrońca Stomilu Olsztyn został wypożyczony do końca sezonu 2022/2023 z opcją skrócenia po rundzie jesiennej.

20-letni obrońca w obecnym sezonie II ligi wystąpił w dwóch spotkaniach w barwach olsztyńskiego klubu. Dowgiałło w poprzednim sezonie był już zawodnikiem Sokoła.

Tagi: Stomil Olsztyn, Szymon Dowgiałło, Sokół Ostróda, transfery


Komentarze

  1. 01.09.22 11:31 Realista

    Ściągnęli szrot który nie nadaje się na 2 ligę żeby go wypożyczyć i po roku nie przedłużyć z nim kontaktu czy w tym klubie wszystko musi być amatorskie byle jakość

  2. 01.09.22 11:29

    Był wolnym zawodnikiem Świderski gość na tą ligę by się nadawał ale pewnie nikt nawet nie pomyślał o nim to jest ten skating gdzie nie ogarnia nawet ludzi z regionu Cegiełka też był do wypozyczenia

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!