Artykuł

Piotr Jacek. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Piotr Jacek. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Trenerzy po meczu Sokół Ostróda - Stomil Olsztyn

12.02.21 21:05   em   2  

Stomil Olsztyn rozegrał sparingowe spotkanie z Sokołem Ostróda. Po meczu wypowiedzieli się trenerzy obydwu zespołów.

Adam Majewski, trener Stomilu:
- Nie jesteśmy zadowoleni, bo nie udało się spotkania wygrać. Pierwszy mecz od jakiegoś czasu, bo tydzień temu nasz sparing został odwołany. Zagraliśmy w normalnych warunkach i to było widać po naszej grze. Ostatnio trenowaliśmy na boisku ze sztuczną nawierzchnią o wielkości orlika. Teraz zdecydowanie większa powierzchnia, to była widać na początku meczu, i do tego graliśmy po dłuższej podróży. Najważniejsze, że graliśmy, jest rytm meczowy. Trwa nadal rywalizacja na kilku pozycjach. Spotkanie w naszym wykonaniu było przeciętne, popełniliśmy sporo błędów.

Piotr Jacek, trener Sokoła:
- Dla nas był to wartościowy sprawdzian. Spotkaliśmy się już drugi raz i mam nadzieję, że co pół roku będziemy grać między sobą. Stomil jest ligę wyżej od nas, to doświadczony zespół. Takie mecze dają dużo odpowiedzi. Pokazało to spotkanie, które zagraliśmy na dwa składy, że wzmocniliśmy zespół. Jesteśmy dobrze przygotowani, ale wiemy też nad jakimi obszarami musimy jeszcze popracować. Jest coraz bliżej ligi i takie spotkania są wartościowe.

Tagi: Stomil Olsztyn, Sokół Ostróda, sparing, Adam Majewski, Piotr Jacek, wypowiedź po meczu, komentarz po meczu


Komentarze

  1. 15.02.21 14:08 p k

    Zanosi się na dramat , wszystko idzie starym rytmem . Cały czas do przodu jeden krok a następnie dwa do tyłu itd. Kiepsko to wygląda , delikatnie mówiąc.

  2. 13.02.21 10:54 zjs

    Zanosi się na awans Sokoła i mecze derbowe w przyszłym sezonie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!