Artykuł

Paweł Głowacki. Fot. Emil Marecki

Paweł Głowacki. Fot. Emil Marecki

Trenerzy po meczu Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec

25.10.20 20:32   em, źródło: stomilolsztyn.com   3  

Stomil II Olsztyn przegrał 1:2 z Tęczą Biskupiec. Po meczu wypowiedzieli się trenerzy obydwu drużyn.

Dariusz Balcerzak, trener Tęczy:
- Przyjechaliśmy osłabieni, bo bez 6 zawodników. Znowu zagraliśmy w eksperymentalnym składzie. Na skrzydłach zagrało 2 młodych zawodników. Wynik bardzo mnie cieszy, ale poziom piłkarski był na mizernym poziomie.

Paweł Glowacki, trener Stomil II:
- Mieliśmy optyczną przewagę, kreowaliśmy sytuacje, stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką przeciwnika. Bartek Florek bardzo ładną bramkę strzelił. Przydarzyło się nam pare błedów i w IV lidze rywale to wykorzystują. Straciliśmy 2 bramki pod koniec meczu i przegraliśmy to spotkanie. Karny był ewidenty, popełniliśmy błąd po wybiciu bramkarza. Ćwiczymy to na treningach, ale nie dochodzi do zawodników. Błąd indywidualny, nie potrzebny rzut karnym, bo zawodnik był w narożoniku pola karnego. Musimy zbierać doświadczenie, młodzi zawodnicy cały czas się uczą grania seniorskiego. Wiem, żę to kolejny raz powtarzam, ale trochę czasu musi minąć zanim ci zawodnicy zaczną grać na poziomie czwartoligowym. Zbyt szybko uwierzyliśmy w wygraną, zamiast przenieść gręna połowę przeciwnika, to popełnialiśmy błędy. Powinniśmy szukać drugiej bramki to daliśmy się zaskoczyć.

 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Tęcza Biskupiec, wypowiedź, komentarze po meczu, IV liga, Paweł Głowacki, Dariusz BalcerzakKomentarze

  1. 26.10.20 21:09 DJKS

    Głowacki kończ waść...

  2. 26.10.20 20:31 Pawlik

    Wez Glowka nie kompromituj klubu zaloz korki z Igla i daj przyklad jako grajacy trener albo miej honor i odejdź. Dosc tej kompromitacji. I wy akcje chcecue sprzedawac? Wole pomoc przytulkowi dla koni lub schronisku w, Tomarynach.

  3. 25.10.20 21:50 kot

    Tęcza ostatnia w tabeli i bez 6 zawodników wywozi 3 punkty. Hańba.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!