Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Trzy spotkania sparingowe przed startem II ligi

10.06.22 15:49   em   5  

Stomil Olsztyn w poniedziałek (13 czerwca 2022 r.) rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Przed startem II ligi olsztyńska drużyna rozegra trzy spotkania sparingowe.

Rywale:

 • Radunia Stężyca (25 czerwca, Ostróda)
 • Wigry Suwałki (2 lipca, Biskupiec)
 • Olimpia Grudziądz (9 lipca, Olsztyn)

 

Tagi: Stomil Olsztyn, sparingi


Komentarze

 1. 12.06.22 20:05 stomil1960

  Kot spuść trochę powietrza z balona bo teraz śmiesznie jest jarać się 3 ligą gdy widzimy naszych ziomków jak walczą z mistrzami olimpijskimi w lidze narodów.To w , który klub ma inwestować miasto ? Jak myślisz?

 2. 11.06.22 19:06 kot

  Wszystko, co napisałeś, jest zupełnie odwrotnie, więc trolling trochę za słaby, bo trzeba znać umiar.

 3. 11.06.22 18:03 chodi

  Prawda jest taka że w tej lidze Stomil to jak Wisła Kraków w I lidze... każdy chce grać z nami sparingi i każdy będzie się spinał jak Stomil będzie przyjeżdżał . 10 lat na zapleczu ESA robi swoje. Tak samo piłkarze przy takich samych zarobkach wybiorą Stomil bo hipotetycznie maja większą szanse na awans za Stomilem. To czy to wykorzysta nasz wspaniały zarząd to jest inna sprawa.... ale z tego należy ich rozliczać i tego od nich oczekiwać

 4. 10.06.22 16:19 stomil1960

  I to kolejny przykład amatorskiej organizacji przygotowań. W klubie wszyscy są w szoku po spadku! Nikt na to nie był przygotowany!Trwa zamieszanie i brak koncepcji co do doboru sparringpartnerów! Wszystkie kluby chcą grać ze Stomilem ale terminów brak !

 5. 10.06.22 16:10 SzEFoo

  Nie chce być pesymistą, ale zanosi się na trzy w dziurę:) ważne, że klub przetrwa, bez długów i wystartuje w lidze. Oby nadeszły jeszcze dobre czasy. Spw

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!