Artykuł

Stomil Olsztyn, fot. stomilolsztyn.com

Stomil Olsztyn, fot. stomilolsztyn.com

W środę prezentacja Stomilu w olsztyńskim amfiteatrze

05.08.19 18:09   em   5  

W najbliższą środę (7 sierpnia) w olsztyńskim amfiteatrze odbędzie się prezentacja pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Początek imprezy o godz. 18.

Oprócz zawodników pierwszego zesopłu, będzie można poznać zawodniczki sekcji kobiet oraz młodych piłkarzy z Akademii Sportu.

Na kibiców czekają konkursy, a na koniec tort. Wstęp darmowy.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice


Komentarze

 1. 06.08.19 17:34 TheCross

  Fajnie, że jest jednak prezentacja, ale prawie 18 i gdzie jakieś info "Klub wkrótce ma podać więcej informacji"

 2. 06.08.19 14:59 crispy

  a bilety do amfiteatru po ile ? ;-) życzę frequency

 3. 06.08.19 14:47 Gacek Z

  No jak to, przecież prezes to główny specjalista ds. marketingu w Galerii...... Znający biznes jak mało kto... Póki wyząbkuje to minie jakieś pół roku i zrozumie biznes piłkarski...

 4. 06.08.19 10:46 A.

  Rychło w czas... dobrze, że nie dziś. Jak na razie spory zamuł w klubie, a przede wszystkim marna postawa kopaczy. A to w dużej mierze podstawa dobrej frekwencji na trybunach. Oby było lepiej.

 5. 06.08.19 10:24 Levante

  Lepiej późno niż wcale.............. generalnie jeżeli chodzi o marketing to liczyłem na coś więcej .................. NowyStomil mógłby byc lepiej wykorzystywany (koszulki to jeszcze za czasów Radkiewicza) ..............o jakimś filmiku promującym to wydarzenie czy inauguracje w Olsztynie nie wspomnę...... Mam nadzieję zę to wszystko jeszcze się rozkręci i wejdzie na wyższy poziom

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!