Artykuł

Herb Wisły Płock oraz Puszczy Niepołomice, fot. 90minut.pl

Herb Wisły Płock oraz Puszczy Niepołomice, fot. 90minut.pl

Wisła Płock oraz Puszcza Niepołomice w I lidze

08.06.13 19:07   em   6  

Wisła Płock oraz Puszcza Niepołomice zapewniły sobie awans do I ligi.

Stało się tak dzięki porażce Pelikana Łowicz ze Stalą Rzeszów.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Wisła Płock, Puszcza Niepołomice, I liga, Stal Rzeszów, Pelikan Łowicz


Komentarze

 1. 10.06.13 22:22 SzEFoo

  gratulacje dla Petry!

 2. 10.06.13 18:08 A.

  Pamiętam stare czasy... Z obecnej perspektywy uważam, że nawet nie ma sensu do tego wracać. Czas leczy rany. Osobiście ciesze się, że mamy dobre kontakty z Płockiem. Z mojej strony serdeczne gratulacje za awans do I ligi. Należało się Wam.

 3. 10.06.13 10:19 ml0dy23

  Wisła Płock... Pamiętam jeszcze czasy ekstraklasy, gdy wracaliśmy z Lubina po meczu i ustawiliśmy się z Wisłą na awanturę. Dojechaliśmy do Płocka i tam czekał na nas nie jaki Saddam(o ile dobrze pamiętam). Prowadził nas przez cały Płock w swoim czarnym BMW. Nagle z nienacka zajeżdża nam drogę chyba z 7 radiowozów, wywalają nas z autobusu. Skąd oni się wzięli, do tej pory nie wiem, wydaje mi się, że Wisła nas wystawiła bo nie miała ekipy na bitkę. Pamiętam jeszcze jak byłem na kilku meczach wtedy jeszcze z Petrochemią i jaką jechanę uskuteczniał młyn na Petre. W tamtych czasach to Petra była chyba zaraz drugą kosą po cwelach z iławy. A tu proszę teraz Wisłę nazywa się przyjaciółmi, nigdy nie zaakceptuję tej zgody... Tylko Stomil i Polonia!!!

 4. 09.06.13 16:20 Jungingen

  Ważne,że Wisła Płock awansowała.Gratulacje dla naszych przyjaciół z Płocka!W przyszłym sezonie czeka nas więc ciekawy i bliski wyjazd do Płocka,na mecz przyjaźni.

 5. 09.06.13 13:11 Has

  coś czuje, że nie dostaną licencji.

 6. 09.06.13 11:45 R Ö B ? R Ť

  Kolejna wiocha w I lidze.Niepołomice pięknie usytuowane miasto w małopolskim zamieszkane przez ogrom 10 tysięcy mieszkańców.Posiada nowoczesny stadion mogący pomieścić 1000 osób ,z czego 700 jest miejsc siedzących.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!