Artykuł

Stomil na obóz wyjedzie do Jarocina, fot. jarota.com

Stomil na obóz wyjedzie do Jarocina, fot. jarota.com

Wstępna kadra na obóz w Jarocinie

28.06.13 16:24   em   6  

Sztab szkoleniowy ogłosił wstępną kadrę na obóz w Jarocinie. W składzie zabrakło Tomasza Strzelca, który żegna się z olsztyńskim klubem. Ważą się losy Pawła Łukasika.

- Po godzinie 18:00 będę wiedział kto na testy dojedzie bezpośrednio na obóz (w grę wchodzą m.in. były piłkarz Polonii Warszawa oraz piłkarze z Korony Kielce - red). W zależności od tego uzupełnimy kadrę piłkarzami z naszej szerokiej kadry. Na obóz zabierzemy łącznie 25 zawodników - powiedział po godzinie 16:00 dla stomil.olsztyn.pl Andrzej Biedrzycki, dyrektor sportowy Stomilu Olsztyn.

Bramkarze: Michał Leszczyński, Piotr Skiba.

Obrońcy: Janusz Bucholc, Wojciech Dziemidowicz, Arkadiusz Koprucki, Rafał Remisz, Dawid Szymonowicz.

Pomocnicy: Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech, Daniel Michałowski, Piotr Łysiak, Arkadiusz Mroczkowski, Dominik Kun, Patryk Kun.

Napastnicy: Szymon Kaźmierowski, Karol Żwir.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Jarocin, transfery, I liga, obóz przygotowawczy, Andrzej Biedrzycki, Tomasz Strzelec, Paweł Łukasik


Komentarze

 1. 29.06.13 11:04 Pawlik

  Obrona jest bo bedzie Hempel ale skrzydlowych to brakuje ani na lewej ani na prawej stronie nie ma,Zwir to wielka niewiadoma bo w lidze nie gral za wiele.

 2. 28.06.13 17:26 panbaleron

  Kiedy beda konkretne nazwiska do wzmocnienia skladu

 3. 28.06.13 17:14 chodi

  Skiba, Bucholc, Koprucki, Remisz, Kun, Igła i Lech. Na gwałt potrzebujemy dwóch obrońców, dwóch pomocników i NAPADZIORA!!! Biedrzycki bierz się do roboty, bo zostaniesz rozliczony za transfery w tym sezonie. Miałeś rok czasu na poszukiwania więc chcemy zobaczyć efekty???

 4. 28.06.13 17:02 maniek86

  Bogdanowicz pojawił się w klubie czy znowu nie? Takich to olać zupełnie i skreślić z notatnika.

 5. 28.06.13 16:56 maniek86

  Michałowski? Chcieli się go pozbyć a nagle się robi potrzebny? Cienka ta kadra jak narazie

 6. 28.06.13 16:53 Uns Majki25

  Jestem bardzo ciekawy kto sie na tych testach pojawi ?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!