Artykuł

Wywiad z prezesem Stomilu Olsztyn - Maciejem Radkiewiczem

17.08.18 00:14   kyn   14  

Zapraszamy do wywiadu z Maciejem Radkiewiczem. Z prezesem Stomilu na żywo rozmawiał Kyniu.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, wywiad, I liga, Maciej Radkiewicz


Komentarze

 1. 17.08.18 21:56 Maks

  Nieustajacej determinacji życzę Prezesie, wielu już było takich co mieli słomiany zapał i po 2 miesiącach odpuszczamy tematy, marudzania z pewnością dookoła będzie dużo - taki naród - dlatego trzeba robić swoje, a maruderzy zawsze będą - nawet gdyby Stomil przegrał w karnych finału LM :), tylko spisane i określone cele z realizowane krok po kroku dada efekty prędzej czy później. Zabrzmiało jak na sesji couchingowej ale taka prawda.

 2. 17.08.18 21:54 Maks

  Nieustajacej determinacji życzę Prezesie, wielu już było takich co mieli słomiany zapał i po 2 miesiącach odpuszczamy tematy, marudzania z pewnością dookoła będzie dużo - taki naród - dlatego trzeba robić swoje, a maruderzy nawet gdyby Stomil przegrał w karnych LM :), tylko spisane i określone cele z realizowane krok po kroku dada efekty prędzej czy później. Zabrzmiało jak na sesji couchingowej ale taka prawda.

 3. 17.08.18 15:58 dzbs

  Panowie bez większych emocji. Jak macie się spotkać to na browara ;) A tak na poważnie. Mi utkwiło w pierwszym wywiadzie nowego prezesa jedno zdanie..."Miasto obiecuje daleko idącą pomoc " pachnie troszkę kiełbaską wyborczą.... ;) Nie pomyślcie też że się czepiam bo z remontu schodów bardzo się cieszę ale czy nie było można wygospodarować tych pieniędzy wcześniej ???? Czy to była aż tak wielka inwestycja???? Tak czy inaczej pozostaje wiara że Prezes nie będzie Prezesem Ochudzkim i dobro klubu będzie dla niego najważniejsze

 4. 17.08.18 15:33 Piotruś Pan

  Owsian, nie ma problemu. Spotkamy się

 5. 17.08.18 14:38 Owsian

  Piotruś Pan chcesz się spotkać i pogadać? Wyślij kontakt na priv. to zobaczysz jakim jestem Borkowskiego przydupasem.

 6. 17.08.18 14:20 Piotruś Pan

  Ty Owsian, ty chyba jesteś Borkosiem albo jego przydupasem.... audyt to zagrywka pod publiczkę lecz ostatnie dofinansowanie to 1 mln podwyższenia kapitału, 500 tys następne koło ratunkowe od miasta. 1,2 mln netto od miasta. Jak znam życie i zarządzanie ala Borkos to długu jest Ok. 1 mln złotych!!!!! Jakiż on był dobrym prezesem był Borkos to jest katastrofa!!!!!!!!!! Takiego gościa tutaj jeszcze nie było...... nic i nikt nie uratuje klubu przed zapaścią

 7. 17.08.18 13:43 Piotruś Pan

  Komentarz został ukryty z powodu nieodpowiedniej treści.

 8. 17.08.18 13:33 stomil 14/88

  Łukasz zabrał wszystkie swoje rzeczy i odszedł , nie dogadali się, a w dodatku nikt mu nie podziękował wręcz odwrotnie.

 9. 17.08.18 13:13 grzegorz

  STOMIL 14/88 o co chodzi z Łukaszem Budnikiem? Co się stało?

 10. 17.08.18 11:46 SzEFoo

  A co każdy myślał, że przyjdzie nowy prezes, a razem z nim sponsor co będzie dawał po 3mln na sezon? Nie zdziwię się jak wyjdzie na audycie, że zadłużenie klubu dalej jest powyżej 0,5 mln zł i wygranie PJS i kasa z miasta nie wyprowadziły klubu na prostą. Jeśli klub ma przychody roczne 2,8 mln zł to żaden czarodziej tu nie pomoże. Nie dziwię się prezesowi, że zaczął od szukania sponsorów bo w innym wypadku dług będzie narastał. Ja na Radkiewicza liczę i życzę mu powodzenia.

 11. 17.08.18 11:42 Owsian

  Ja za nic nie odpowiadam, ja na nic nie mam wpływu, to nie nasz stadion, ja nie wchodzę w czyjeś kompetencje, ja tu tylko jestem, ale sam nie wiem po co i na jak długo.

 12. 17.08.18 11:00 Kleofas

  Już się zaczyna marudzenie. Niedawno nastąpiła zmiana. Wyluzujcie nieco.

 13. 17.08.18 10:07 stomil 14/88

  Dziwne jest to że nasza szanowna redakcja milczy na temat Łukasza Budnika, chłop zasuwał na boisku treningowym i tak mu podziekowano jeżeli nowy prezes nie chce mieć go obok siebie powinien zaprosić to na kawę i podziękować za dwa lata pracy. A teraz nasz klub nie ma ciągniczka do koszenia trawy A osir o to nie zadba zobaczcie. Dziwne że nasza redakcja sama nie podziękowała ŁUKASZOWI A zrobię to ja sam osobiście DZIĘKUJĘ ŁUKASZ za pracę przy boisku odemnie i od grona wiernych kibiców SPW.

 14. 17.08.18 09:46 Owsian

  Mówi dokładnie to samo co Borkowski na początku. Widać, że nie ma nowych pomysłów (mali sponsorzy, pakiety, itd.) Według mnie gość przyszedł na przeczekanie i swoje i wyborów dla Grzymowicza. Widać, że jedynie miasto może utrzymać klub. Przy okazji wielki szacunek dla Borkowskiego, ze ogarniał to wszystko, uratował klub i utrzymał w I lidze.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!