Artykuł

Kibice Stomilu, fot. Emil Marecki

Kibice Stomilu, fot. Emil Marecki

Zasady sprzedaży biletów w rundzie wiosennej

20.02.13 11:34   mmks   4  

Stomil Olsztyn opublikował na swojej oficjalnej stronie internetowej zasady sprzedaży biletów na mecze Stomilu Olsztyn w rundzie wiosennej. Poniżej prezentujemy oryginalną treść komunikatu klubu.

ZNAMY CENY BILETÓW I KARNETÓW NA MECZE STOMILU W RUNDZIE WIOSENNEJ

Informujemy, że na przełomie lutego i marca zostanie uruchomiony nowy system sprzedaży biletów połączony z Centralną Bazą Danych Kibiców PZPN (CBDK).

Każdy kibic, który będzie chciał nabyć bilet lub karnet na mecze Stomilu Olsztyn będzie mógł to uczynić w przedsprzedaży w biurze klubu, w kasie klubowej przed meczem lub za pośrednictwem strony internetowej bilety.stomilolsztyn.com

Warunkiem zakupu wejściówki jest wprowadzenie danych kibica do bazy danych systemu sprzedażowego. Jest to możliwe na dwa sposoby podczas dokonywania zakupu:

1. Zakup biletu/karnetu w przedsprzedaży w biurze klubu lub w kasie klubowej przed meczem.

- Kasjer wprowadza do systemu imię i nazwisko, PESEL kibica oraz na podstawie okazanej legitymacji oznacza prawo do zniżki (opcjonalnie adres e-mail, adres zamieszkania).
- Kibic wybiera spotkanie, sektor, rząd i miejsce oraz rodzaj wejściówki (bilet/karnet). Wybór ten bedzie możliwy dzięki wprowadzonej do systemu mapy stadionu.
- Kibic orzymuje bilet z nadrukowanymi następującymi danymi: Kolejka, data, godzina, spotkanie, imię i nazwisko, PESEL, sektor, rząd i miejsce, cena biletu oraz kod kreskowy.
- Wprowadzone dane zostają w systemie na stałe. Podczas kolejnych zakupów w przedsprzedaży w biurze klubu lub w kasie przed meczem kibic podaje tylko numer PESEL, system natomiast uzupełnia wcześniej wprowadzone dane.
- Kibic otrzyma również login i hasło, dzięki czemu będzie mógł dokonywać zakupów na stronie bilety.stomilolsztyn.com

 2. Zakup biletu/karnetu na stronie internetowej bilety.stomilolsztyn.com

- Kibic rejestrując się wprowadza do systemu adres e-mail, imię i nazwisko oraz PESEL (opcjonalnie adres zamieszkania).
- Kibic wybiera spotkanie, sektor, rząd i miejsce, rodzaj wejściówki (bilet/karnet). Wybór ten bedzie możliwy dzięki wprowadzonej do systemu mapy stadionu.
- Kibic wybiera sposób odbioru wejściówki (bilet print@home, odbiór w kasie klubowej przed meczem lub wysyłka na wskazany adres korespondencyjny).
- Kibic dokonuje płatności za wybrany bilet/karnet.
- Na wskazazny adres e-mail kibic otrzymuje bilet print@home, który może wydrukować w domu lub KOD, na podstawie którego może odebrać bilet przed meczem w specjalnie wyznaczonym okienku w kasie klubu.
- Wprowadzone dane zostają w systemie na stałe. W przypadku kolejnego zakupu biletu przez internet wystarczy zalogować się na swoje konto i dokonać zamówienia.

Zakup biletów ulgowych za pośrednictwem strony internetowej bilety.stomilolsztyn.com dla młodzieży uczącej się oraz studentów będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszym wprowadzeniu danych oraz okazaniu legitymacji w biurze klubu. Osoba upoważniona do zakupu ulgowego biletu otrzyma login i hasło, dzięki czemu będzie mógła dokonywać późniejszych zakupów przez internet.


Wejście kibiców na stadion w dniu meczu będzie odbywało się na następujących zasadach:

- Kibic okazuje bilet/karnet wraz z dokumentem tożsamości.
- Ochrona sprawdza zgodność danych nadrukowanych na bilecie/karnecie z dokumentem tożsamości.
- Ochrona skanuje kod kreskowy nadrukowany na bilecie/karnecie.
- Kibic zajmuje miejsce na stadionie zgodnie z nadrukowanym na bilecie/karnecie.

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, I liga, bilety


Komentarze

 1. 20.02.13 13:40 maniek86

  Kowal dla sport.pl: "Grałem w ekstraklasie, zobaczyłem, jak to wygląda i chciałbym w niej zostać. Jeżeli nie uda się, to obiecałem trenerowi Kaczmarkowi, że nie pójdę do żadnego innego klubu na jej zapleczu. Chciałbym pomóc Stomilowi, kibicom i miastu utrzymać pierwszą ligę." polecam wywiad

 2. 20.02.13 12:27 Volcan

  tak samo w Anglii jest, tyle ,że w Anglii też nikt nie zwaca uwagi gdzie siada, w niższych ligach. Na pewno na ŁBN nie będzie potrzeby szukania wlasnego miejsca hah, albo na SBN :). To jest bardziej dla pikników

 3. 20.02.13 11:56 Kot

  Trzeba chyba czekać na spadek, żeby znowu normalnie wejść na stadion.

 4. 20.02.13 11:52 knicks

  " Kibic zajmuje miejsce na stadionie zgodnie z nadrukowanym na bilecie/karnecie." Ciekawe czy pieski/wojewoda będą robić tak jak na innych stadionach tj. wezwania na psy, zakazy za zajmowanie miejsca innego niż na bilecie

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!