Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn. Fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn. Fot. Artur Szczepański

Znasz strzelców bramek dla Stomilu z ostatnich 16 lat?

06.05.20 14:17   kot   3  

Poprzedni quiz dobrze się przyjął, więc w tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was kolejny. Do wpisania będą nazwiska strzelców bramek dla OKS 1945 i Stomilu od sezonu 2004/05, gdy olsztynianie grali w III lidze. Zadanie nie jest łatwe, a dodatkowo komplikuje je szybko upływający czas.

Nie macie się co obawiać. Niektóre nazwiska pojawiają się nawet 10-krotnie, więc uzupełnianie wolnych pól idzie całkiem sprawnie. Żeby nie było aż tak trudno, w quizie umieściliśmy dwie podpowiedzi. Jedną z nich jest podział na sezony i liczbę goli, a drugą... ta co ostatnio.

Aby zagrać, wystarczy nacisnąć zielony przycisk PLAY QUIZ i zacząć wpisywać nazwiska, które system automatycznie uzupełni. Nie ma potrzeby wpisywania imion, natomiast nazwiska muszą być z polskimi znakami diaktrycznymi, w przypadku obcokrajowców odpowiedzi zostaną zaliczone bez specjalnych znaków.

Podawajcie w komentarzach swoje wyniki. Tym razem 150 punktów będzie bardzo dobrym rezultatem.

LINK DO QUIZU

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

  1. 06.05.20 19:46 THE CORE

    124/210. Jak zobaczyłem kogo pominąłem to się palnąłem w łeb... Ale ostatnie dwa sezony bez pudła. :)

  2. 06.05.20 18:55 Paweł Guma

    104...

  3. 06.05.20 16:11 19BR45

    Kolejny świetny quiz 173/210 polecam wszystkim super zabawa. Może teraz obcokrajowcy w Stomilu? Był Twój artykuł o tym jakiś czas temu

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!