Relacja z meczu Znicz Biała Piska - OKS II Stomilowcy Olsztyn

2008/2009 - Liga okręgowa Biała Piska
Pl. Mickiewicza 25 (klub); Sportowa 1 (boisko), 12-230 Biała Piska
Znicz Biała Piska 4:1 OKS II Stomilowcy Olsztyn
1:1
45' Mariusz Mogilski
47' Mariusz Mogilski
55' Mariusz Mogilski
65' (k) Maciej Kierznowski
Bramki Krzysztof Stankiewicz 16'
kartki Dariusz Maleszewski 43' ż
Artur Kaziniec 65' ż
Piotr Pająski 90' ż
Bramki Znicz Biała Piska:
OKS II Stomilowcy Olsztyn: Bartosz Grygorowicz Artur Kaziniec Bartosz Siedlik Krzysztof Wałdowski [ 83' Paweł Ratuszny ] Sławomir Borzymowski Dariusz Maleszewski Tomasz Długołęcki [ 67' Maciej Borzyszkowski ] Karol Miller [ 78' Paweł Kacprzykowski ] Paweł Radziwon [ 60' Piotr Pająski ] Piotr Żórański Krzysztof Stankiewicz
Szczegóły Widzów: 180
Sędzia główny: Kamil Klimek
Sędziowie liniowi: Arkadiusz Olszański, Kajetan Korzeniewski

Jak dłogo można płacić frycowe w rozgrywkach ligi okręgowej? Niestety można długo... rezerwy doznały kolejnej porażki. Tym razem w Białej Piskiej z miejscowym Zniczem 1:4.

Mecz rozpoczął się dobrze dla OKS-u, niestety później był scenariusz prawie identyczny jak w poprzednich spotkaniach. W 16. minucie na prowadzenie Olsztynian wyprowadził Krzysztof Stankiewicz, który wykorzystał sytuacje sam na sam w polu karnym gospodarzy. I gdy OKS II powinien strzelić kolejne bramki (sytuacji nie wykorzystał m.in. Paweł Radziwon), to Znicz doprowadził do remisu. Bramka padła już w doliczonym czasie pierwszej połowie. Jeszcze na dobre nie zaczęła się druga połowa meczu to OKS II przegrywał 1:3. Dwukrotnie błąd popełnili obrońcy: przy pierwszej bramce zabrakło asekuracji Sławomira Borzykowskiego, a przy drugiej krycia w polu karnym Krzysztofa Wałdowskiego. Czwarta bramka dla gospodarzy padła z rzutu karnego, po faulu stopera z Olsztyna - Artura Kazińca.

To już czwarty mecz i czwarta porażka rezerw OKS-u 1945 Olsztyn. Powoli olsztyński zespół staje się czerwoną latarnią rozgrywek ligi okręgowej. Niektórych to boli, niektórych to cieszy. Niestety takie są fakty... miejmy nadzieję, że po niedzielnym meczu z Omulewem Wielbark przeczytają Państwo o wiele optymistyczniejszą relację meczową.

Autor: em

Czwarta kolejka ligi okręgowej przypadła na ostatnią środę sierpnia. OKS II Stomilowcy jadą do odległej Białej Piski. Zmierzą się tam z niepokonanym Zniczem.

Drużyna z Białej Piskiej zajmuje drugie miejsce w tabeli. W trzech spotkania zdobyła siedem punktów (wygrali z LZS Lubomino-Wilczkowo 10:2, Omulew Wielbark 3:0 oraz zremisowali z Fortuną Wygryny 1:1). OKS II Stomilowcy w przeciwieństwie do swojego przeciwnika ma na koncie zero punktów. Podopieczni Dariusza Maleszewskiego w ostatnim pojedynku przegrali z Warmią Olsztyn 2:3. W dzisiejszym meczu trener będzie miał do dyspozycji kilku piłkarzy, którzy wracają po kontuzji m.in. Karol Miller, Bartosz Siedlik czy Artur Kaziniec. Wobec kontuzji Wojciecha Radziwona na bramce zagra Bartosz Grygorowicz.