Artykuł

Ņikita Kovaļonoks w meczu z RFC Ryga / fot. Łukasz Kozłowski

Ņikita Kovaļonoks w meczu z RFC Ryga / fot. Łukasz Kozłowski

Olsztyn

Ņikita Kovaļonoks na testach w Stomilu

21.02.20 22:55   kot   2  

W meczu z RFC Ryga Stomil Olsztyn testował także 24-letniego napastnika Ņikitę Kovaļonoksa.

Łotewski napastnik jesienią był zawodnikiem rodzimego Dinama Ryga. Ņikita Kovaļonoks mierzy 195 cm wzrostu. W przeszłości grał między innymi w drużynach młodzieżowych ADO Den Haag oraz grał barwach piątkowego rywala Stomilu.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Ņikita Kovaļonoks, Dinamo Ryga


Komentarze

  1. 22.02.20 13:40 DBH

    Właśnie dobrze wypadł w soatingu unas wzmocnieniem by był bo ma chłop waru ki i p

  2. 22.02.20 12:03 waldi812

    25 letni który, który statystyki ma fatalne i kilka bramek na krzyż w trakcie całej kariery, zbawcą raczej nie będzie. Rozumiem, można testować gościa, który miał dobre sezony, ale później coś się wydarzyło, że przyjeżdza do nas na testy, bo oczywiste jest, że super golleador ot tak do nas nie trafi, ale litości, nie ktoś taki.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!