Artykuł

Ņikita Kovaļonoks / fot. Emil Marecki

Ņikita Kovaļonoks / fot. Emil Marecki

Ņikita Kovaļonoks trenuje w FC Noah Jūrmala

23.01.21 20:12   kot   6  

Portal Bałtycki Futbol dowiedział się, że Ņikita Kovaļonoks przygotowuje się do rundy wiosennej z łotewskim zespołem FC Noah Jūrmala. Na razie olsztyński klub nie poinformował o rozwiązaniu umowy z 25-letnim napastnikiem.

Noah Jūrmala jest nowym klubem na piłkarskiej mapie Łotwy. W nowym sezonie będzie występował na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, głównie dzięki wsparciu finansowemu z Armenii. W czwartek Noah gra sparing z RFS-em Ryga i do tego czasu powinna wyjaśnić się przyszłość Kovaļonoksa. Później łotewski zespół wylatuje do Turcji na obóz przygotowawczy.

Ņikita Kovaļonoks przyszedł do Stomilu zimą 2020 r., jednak przez pierwsze pół roku nie mógł być zgłoszony do rozgrywek ligowych. Łotewski napastnik jesienią wystąpił w 5 meczach w I lidze, po czym został przesunięty do zespołu rezerw, w którym także nie mógł występować z powodu przekroczenia dozwolonej liczby występów w pierwszej drużynie.

Tagi: Stomil Olsztyn, Noah Jūrmala, Ņikita Kovaļonoks, Stomil II Olsztyn


Komentarze

 1. 25.01.21 22:41 Zenek Tonieten

  Oho. Ciekawe jak będzie wspominał wakacje w Olsztynie?

 2. 24.01.21 09:58 mazinho

  Może jakąś kompilację bramek najpiękniejszych bramek i asyst na pożegnanie?

 3. 23.01.21 23:52 SzEFoo

  Dzięki za grę ! Będzie Ciebie brakować.

 4. 23.01.21 21:42 waldi812

  I to jest dobra wiadomość. Będę mógł opowiadać, że widziałem na żywo bramkę Nikity i Kiryła Rybakowa w barwach Stomilu, rzadko spotykana okazja.

 5. 23.01.21 20:23 DJKS

  Jeszcze się okaże, że amator będzie sobie na zgrupowaniu w Turcji trenował... Niech go zabierają stąd jak najszybciej!

 6. 23.01.21 20:20 Palacz bucha

  Powodzenia Nikita dzięki za bramkę w pp z Jastrzębiem

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!