whs - komentarze (4 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 22.11.20 10:21 whs

  Nie oczekujmy super wyników od tej drużyny, z taką średnią wieku i jakością nie będziemy się bić o Ekstraklasę. Jesteśmy ligowym średniakiem, który w miarę szybko zapewni sobie utrzymanie i będzie na koniec sezonu grał młodymi. Spada 1 zespół więc tj na naszą korzyść. Mecz z Jastrzębiem był słaby, a być może był to skutek grania pressingiem w meczu z Koroną kilka dni wcześniej. Brak szybkości, brak pazerności, brak zacięcia. 2-3 doświadczonych i jakościowych musi dojść, szczególnie do środka, bo musi tam być ktoś kto weźmie grę na siebie, nie straci, przyspieszy. Młodzi chłopacy już wyglądają lepiej, ale brak rywalizacji nie wpływa za dobrze, to samo Koki, na dziś to jeden, dwa mecze na ławce by mu dały do myślenia, bo mam wrażenie że nie daje on dużo drużynie (oczywiście szczęśliwa bramka z Koroną nic nie zmienia), a głupie straty już nie raz dużo kosztowały. Jeszcze jedno: w okresie prezesowania Kowalewskiego Nikita był podstawowym zawodnikiem drużyny, po zmianie prezesa nagle zawodnik nie łapie się w kadrze meczowej, czy to świadczy o tym, że nagle stał się aż tak słaby, czy o tym kto ustalał skład i wywierał presję? Na plus transfery Byrtka, bramkarza, Staszaka (rozwija się, trzeba cierpliwie czekać), van Huffel nie daje tyle co mógłby dać w innym ustawieniu. Szota tak jakby robił wszystko "byle jak" szczególnie przy wyprowadzaniu piłki, niecelnie, straty, niedokładność. Czekam na powrót Remisza, bo Byrtek-Biedrza-Remisz może być solidna linia.

 2. 18.11.20 20:56 whs

  W Jagiellonii Kobus pochodzący z Nidzicy i Bryks z Mławy. To pokazuje jakie mamy braki w lokalnym skautingu i rozeznanie w terenie.

 3. 04.11.20 20:37 whs

  Tyle razy się zastanawiałem co to za Pan, widziałem go dosłownie na każdym zawodach sportowych i meczach w Olsztynie, ręczna, mecze KKSu, na Stomilu, na Dajtkach, na sparingach, w dawnej restauracji Stadion - takim osobom należy się największy szacunek.

 4. 29.09.20 22:08 whs

  Tomek Gajda z Sokoła, obserwuję go w kolejnym meczu, kreatywny, mało strat, krótkie prowadzenie piłki. Ten chłopak w zimę powinien już być w Stomilu, tym bardziej że u nas bieda w środku pola

whs

Zarejestrowany: 12.10.11 19:58

Ocena komentarzy użytkownika

28   97   22.4%