Artykuł

Piłkarze Stomilu Olsztyn w środę wyjeżdżają na obóz, fot. Artur Szczepański

Piłkarze Stomilu Olsztyn w środę wyjeżdżają na obóz, fot. Artur Szczepański

26 piłkarzy Stomilu pojedzie na obóz do Gutowa

23.01.12 21:37   em   1  

Zbigniew Kaczmarek na obóz przygotowawczy do Gutowa Małego zabierze 26 zawodników. Piłkarze w środę zameldują się na miejscu i jeszcze tego samego dnia zagrają sparing z Turem Turek.

Na zgrupowanie nie pojedzie Patryk Kun, który 30 stycznia wyjeżdża na testy do Herthy Berlin. W Gutowie Małym zabranie także sprawdzanego przez Jagiellonię Białystok Michała Leszczyńskiego.

Kadra Stomilu na zgrupowanie w Gutowie Małym:

Bramkarze: Krystian Burzyński, Erwin Sak, Piotr Skiba.

Oborońcy: Paweł Baranowski, Janusz Bucholc, Wojciech Dziemidowicz, Paweł Głowacki, Arkadiusz Koprucki, Rafał Remisz.

Pomocnicy: Igor Biedrzycki, Łukasz Jegliński, Dominik Kun, Piotr Łysiak, Daniel Michałowski, Arkadiusz Mroczkowski, Segarra, Radosław Stefanowicz, Tomasz Strzelec, Łukasz Suchocki, Bartosz Szaraniec, Michał Świderski, Robert Tunkiewicz, Piotr Wypniewski.

Napastnicy: Krzysztof Filipek, Paweł Łukasik, Karol Żwir.

Tagi: Stomil Olsztyn, Zbigniew Kaczmarek, Gutów Mały, obóz przygotowawczy


Komentarze

  1. 23.01.12 22:16 MakOz

    Martwi trochę wąska linia obrony. Jakaś pauza za kartki czy kontuzja (odpukać) któregoś z zawodników i jesteśmy w dupie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!