Artykuł

Stomil Olsztyn powalczy o zwycięstwo w Głogowie, fot. Emil Marecki

Stomil Olsztyn powalczy o zwycięstwo w Głogowie, fot. Emil Marecki

Ciężkie zadanie w Głogowie

23.08.19 23:09   em   1  

Przed Stomilem Olsztyn czwarte wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego zagrają z Chrobrym Głogów. Początek meczu w sobotę (24 sierpnia) o godz. 19.

Chrobrym Głogów przegrał wszystkie pięć spotkań w tym sezonie. W ostatniej kolejce przegrali 1:5 w Tychach z GKS-em. W sobotę trener miejscowej drużyny Ivan Đurđević walczyć będzie o posadę, jakakolwiek strata punktów w tym meczu, oznacza zwolnienie z posady.

- Chrobry jest w ciężkiej sytuacji, ale nie nam się tym martwić, tylko niech oni się tym martwią - ocenia Siemaszko. - My jedziemy, robimy swoje, nie musimy tam nic, my możemy i fajnie byłoby przywieźć punkty. Jesteśmy na fali, ale tej fali mocno pomagamy, bo przecież nie jest tak, że przeciwnicy się przed nami kładą i zostawiamy naprawdę kupę zdrowia na boisku i mam nadzieję, że go nam starczy do tego by i z Głogowa przywieźć punkty.

- W tej lidze każdy z każdym może wygrać - mówi trener Piotr Zajączkowski. - Nikt jeszcze z tej ligi nie spadł i trzeba grać i walczyć. Musimy zregenerować pomeczowe rany, a co będzie w sobotę, to zobaczymy.

W tym spotkaniu z powodu urazu nie zagra Mateusz Gancarczyk. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Początek meczu o godz. 19. DO BOJU OKS!

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Chrobry Głogów, I liga, Piotr Zajączkowski, Artur Siemaszko


Komentarze

  1. 24.08.19 17:31 chodi

    Wykorzystajcie to w jakim momencie jest teraz Chrobry. Zagrajcie swoje a 3 pkt przyjadą do Olsztyna. 4 zwycięstwa pod rząd ... to byłoby coś!!! Walka i zaangażowanie !

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!