Artykuł

Dawid Rudnik, fot. Paweł Piekutowski

Dawid Rudnik, fot. Paweł Piekutowski

Dawid Rudnik trenuje ze Stomilem

09.02.20 00:18   em   3  

Dawid Rudnik ponownie trenuje ze Stomilem Olsztyn. Zawodnik miał grać w Polonii Bytom, ale w olsztyńskim klubie chcą jeszcze mu się przyjrzeć przed rundą wiosenną I ligi.

Zawodnik zagrał w sobotę w sparingu rezerw przeciwko Lechii II Gdańsk. Piłkarz ma pojechać z drużyną na obóz do Nieborowa.

Tagi: Stomil Olsztyn, Dawid Rudnik


Komentarze

  1. 10.02.20 10:55 marduck

    Jakaś ściema klubu, tak mu się przyglądają, że aż na obóz nie pojechał ...

  2. 09.02.20 15:11 Darek

    Nic im nie zagrało że wzmocnieniem napadu i postanowili zaklamac rzeczywistość.

  3. 09.02.20 12:56 waldi812

    Przyglądali mu się całą rundę i nawet gdy totalnie nie żarło trener nie zdecydował się zaryzykować i dać mu choćby pół szansy w lidze, a teraz raptem zmieni nastawienie i stwierdzi, że się nadaje?Pomieszanie z poplątaniem.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.