Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Dwa mecze Stomilu w Polsat Box Go

08.10.21 20:20   paju   2  

Departament Piłkarstwa Profesjonalnego Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył terminy rozegrania meczów 14. oraz 15. kolejki Fortuna 1 Liga.

Będą to dwa spotkania, które "Duma Warmii" zagra przy Piłsudskiego 69a 25. października (poniedziałek) podejmiemy Sandecję Nowy Sącz, cztery dni (piątek) później Skrę Częstochowa. Oba mecze rozpoczną się o godzinie 18:00.

Pojedynki będzie można obejrzeć za pośrednictwem Polsat Box Go.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Polsat Box Go, I ligaKomentarze

  1. 09.10.21 12:08 czeliniak

    Kocie, dziwi Cię to? Mnie nie. Stomil ogląda garstka masochistów, którzy lubią jak im oczy krwawią. Kto widział kopaczy w meczu z gieksą ten na jego nieszczęście już tego nieodzobaczy i zostanie to już z nim na zawsze.

  2. 08.10.21 21:05 Kot

    Chyba nie jesteśmy klubem wartym obserwowania, jeśli ciągle gramy w najgorszych terminach.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!