Artykuł

Szymon Rak. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Szymon Rak. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Jak radzi sobie na wypożyczeniu Szymon Rak?

10.11.20 13:40   em   2  

Stomil Olsztyn w tym sezonie wypożyczył kilku piłkarzy do klubów niższych lig. Do II-ligowego Motoru Lublin trafił Szymon Rak. Jak sobie radzi? Sprawdziliśmy.

Przypomnijmy, że Szymon Rak w zeszłym roku został wykupiony przez Stomil z Motoru Lublin. Do pierwszego zespołu nie zdołał się przebić i grał w IV-ligowych rezerwach.

Wiosną tego roku trafił na wypożyczenie do III-ligowego Hutnika Nowa Huta, któremu miał pomóc w awansie do II ligi. Pandemia spowodowała, że piłkarz zdołał zagrać tylko w jednym meczu. W meczu z Podlasiem Białą Podlaską wyszedł od 1 minuty i na boisku przebywał 68 minut. Nie zdołał strzelić gola.

Po sezonie piłkarz wrócił do Stomilu i zaczął przygotowania z 1 zespołem, ale nie załapał się na obóz przygotowawczy do Suwałk. To oznaczało, że trener Adam Majewski nie chce korzystać z usług tego napastnika. Piłkarz zagrał w kilku spotkaniach rezerw, ale dostał zgodę na szukanie sobie klubu. Pomocną dłoń wyciągnął do niego Motor Lublin i właśnie tam Szymon Rak trafił na wypożyczenie.

Napastnik zagrał w 6 spotkaniach II ligi, w tym tylko 2 razy od 1 minuty. Piłkarz ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Tagi: Stomil Olsztyn, Szymon Rak, Motor Lublin, raport z wypożyczeń


Komentarze

  1. 12.11.20 14:32 mw2012

    Tak sobie radzi jak w Stomilu!!!!!

  2. 10.11.20 15:12 waldi812

    Oglądałem kilka spotkań z jego udziałem i niestety, ale nic wielkiego nie pokazał.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!