94' Koniec meczu.
90' Szramka blisko strzelenia gola, ale nie wpadło z 3 metrów! 1
88' Chwilę później ładne uderzenie Łuczaka, ale solidną interwencją popisał się Kąkolewski. 1
88' Łuczak z wolnego prosto w mur. 1
86' Stomil wyszedł z kontrą. Kąkolewski powalił naszego piłkarza na 20 metrze i... obejrzał tylko żółtą kartkę. 1

Jakub Kanclerz zadebiutował w I lidze

12.12.20 20:59   em   4

W II połowie meczu Stomil Olsztyn - Termalica Bruk-Bet Nieciecza zadebiutował w I lidze Jakub Kanclerz. Młody bramkarz do tej pory był jedynie rezerwowym.

Adam Majewski zdecydował się wpuścić Kanclerza przy wyniku 0:3. Wychowanek Polonii Lidzbark Warmiński wpuścił jedną bramkę, ale nie miał żadnych szans w starciu z Romanem Gergelem. W pozostałych akcjach nie popełnił żadnego błędu.

- Dobrze czułem się na boisku - powiedział po meczu dla stomilolsztyn.com Jakub Kanclerz. - Od dłuższego czasu trenuje z I zespołem. Miałem przyjemność być kilka razy w osiemnastce meczowej. Dobrą dyspozycją na treningach dałem znać trenerowi, że jestem gotowy. Sygnał do rozgrzewki dostałem już w 30 minucie. Bardzo dobrze czuje się w zespole, wchodząc na boisku czułem od nich pomoc. To był ciężki mecz, bo graliśmy z liderem I ligi.

Zapraszamy do przeczytania artykułu: "Poznaj piłkarza": Jakub Kanclerz.