90' Koniec meczu.
90' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL - ŁUKASZ JAMRÓZ! Napastnik Stomilu wpadł w pole karne, minął bramkarza gości i strzelił swojego trzeciego gola w tym meczu! Brawo Stomil!
87' Ostatnia zmiana w Stomilu. Piotr Wiśniewski za Krysiaka.
82' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL - ŁUKASZ JAMRÓZ! Bartosz Musiał wrzucił piłkę w pole karne, a niekryty Jamróz skierował ją głową do bramki. Mamy remis!
77' GOOOL - Tomasz Gołębiowski. Niestety 2:3.

Artykuł

Łukasz Jamróz w akcji, fot. Emil Marecki

Łukasz Jamróz w akcji, fot. Emil Marecki

Jamróz: Czekam na swoją szansę od trenera

21.09.14 00:11   em   0  

Łukasz Jamróz w sobotę strzelił trzy bramki w spotkaniu rezerw. Po meczu chwilę porozmawialiśmy z napastnikiem olsztyńskiego klubu.

Udany debiut w barwach Stomilu.
- Głównym celem dzisiaj było to, żebym zagrał pełne dziewięćdziesiąt minut, bo dawno nie grałem. Wracam po lekkiej kontuzji mięśnia dwugłowego. Miałem dzisiaj ten mecz wybiegać, a przy okazji udało się strzelić trzy bramki.

Po kontuzji już zero śladu?
- Jestem zdrowy, na nic nie narzekam. Czyli śmiało mógłbyś zagrać w spotkaniu I ligi. Kondycyjnie też jest dobrze? - Kondycyjnie spokojnie bym wytrzymał trudy spotkania w I lidze. Czekam na swoją szansę od trenera.

W dzisiejszym meczu miałeś problemy z plecami. Co się stało?
- W pierwszej połowie spotkania zostałem uderzony w plecy, trochę mnie przytknęło. W przerwie trochę mi rozmasowano plecy. Niestety zrobiłem błąd, że nasmarowałem się maścią rozgrzewającą. Przy tym słońcu nie można tego robić, musiałem w trakcie spotkanie szybko zmyć z siebie tą maść.

Poznałeś już choć trochę Olsztyn?
- Jeszcze nie miałem czasu na zwiedzanie. Wolny czas ostatnio spędzałem w domu. Jak już się wdrożę, to pewnie znajdę trochę czasu, żeby wyskoczyć na kawkę.

Jaki wynik typujesz w Głogowie?
- Nie ważne jaki wynik, najważniejsze jest zwycięstwo. Pojechaliśmy osłabieni, ale to nie zmienia faktu, że w każdym spotkaniu musimy walczyć o trzy punkty. Mam nadzieję, że chłopaki dadzą radę. 

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil II Olsztyn, Mamry Giżycko, Chrobry Głogów, Łukasz Jamróz, I liga, IV liga, rozmowa, wywiad, Rozmowa po meczu


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!