95' Koniec meczu.
92' Żółtą kartką ukarany Dawid Szymonowicz
91' 4 minuty do końca meczu.
90' Żółtą kartką ukarany Witalij Berezowśkyj
90' Rzut rożny dla Zagłębia.

Artykuł

Łukasz Jegliński, fot. Emil Marecki

Łukasz Jegliński, fot. Emil Marecki

Jegliński: Musimy odbudować się mentalnie

04.04.15 21:31   em   3  

Po meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Lubin o komentarz poprosiliśmy pomocnika Łukasza Jeglińskiego.

- Myślę, że sam wynik jest najlepszym komentarzem. Jest to dla nas upokarzające, bo wbrew temu, co czasami się może wydawać, to nie jest tak, że my nie chcemy grać, nie walczymy, nie biegamy. Po prostu, nie wiem, ciężko coś powiedzieć, wytłumaczyć co się dzieje. Jest niemoc w każdym elemencie na boisku. Z wiarą w siebie, motorycznością, operowaniem piłką, wychodzeniem na pozycję. Praktycznie w każdym przejawie gry jest problem i te dwa mecze z drużynami, które operowały piłką, obnażyły to totalnie. W meczach z tymi rywalami słabszymi, jakoś udawało się nam przełamać, a w tych spotkaniach z Widzewem i Zagłębiem widać było, że nie mieliśmy argumentów. Trzeba teraz, już tak utarcie mówiąc, wyciągnąć wnioski. Obrona całego zespołu to masakra, bo obrona to nie tylko linia defensywna. Nie położymy się teraz i nie będziemy leżeć. Musimy w każdym meczu, o każdy punkt naprawdę mocno walczyć. I odbudować się, przede wszystkim mentalnie.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Łukasz Jegliński, I liga, wypowiedź, komentarz, komentarz po meczu, Zagłębie LubinKomentarze

  1. 05.04.15 14:05 tommy1976

    Proponuję zorganizować sparing np we wtorek z jakimiś ogórkami tak żeby potrenować ustawienie, przesuwanie formacji, grę bez piłki, grę na 1-2 kontakty, pressing ...tego w ogóle nie ma w meczach...niestety

  2. 04.04.15 22:34 RafalOKS

    Grali bysy w Olsztynie bys mieli 40 pkt juz

  3. 04.04.15 21:48 A.

    A kto i jak odbuduje nerwy kibiców? Piękne słowa, deklaracje... a na boisku kompromitacja i zero walki. Pięć spotkań- minus 13 bramek.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!