Artykuł

Łukasz Jegliński, fot. Emil Marecki

Łukasz Jegliński, fot. Emil Marecki

Jegliński: Trzeba się przygotować do ciężkiej pracy

06.12.13 17:12   em   2  

Po zakończonej akcji w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie rozmawialiśmy z Łukaszem Jeglińskim, piłkarzem Stomilu Olsztyn.

Jesteście już po ostatnim treningu, ale nie trzeba było was specjalnie zmuszać do wizyty w szpitalu.
- Zawsze jest fajnie zobaczyć młodych ludzi, którzy cieszą się na nasz widok, na widok Św. Mikołaja. Ja sam mam małe dziecko i jeszcze siedem miesięcy temu byłem tutaj w szpitalu i wiem, że można zrobić przyjemność tym dzieciakom.

Przed wami dwa tygodnie laby. Jak ten czas spożytkujesz?
- Z rodziną. Syn obecnie jest przeziębiony i trzeba mu poświęcić więcej czasu. Potem aktywnie. Śnieg spadł, więc będzie można pojeździć na sankach (śmiech - red.).

Każdy piłkarz otrzymał indywidualną rozpiskę treningową. Ciężkie zajęcia się szykują?
- Rozpiska nie jest jakoś specjalnie ciężka. Trzeba się przygotować do ciężkiej pracy jaka czeka nas od 7 stycznia. Dostaliśmy paski i zegarki, które będą nas kontrolować. Jeżeli będzie ktoś chciał dłużej odpoczywać, to wszystko to wyjdzie.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Łukasz Jegliński, I liga, wywiad


Komentarze

  1. 07.12.13 07:23 chodi

    jak dla mnie to Igła swoimi możliwościami znacznie przewyższa poziom pierwszej.ligi... To jest pomocnik kompletny, świetny przegląd pola, b. dobry drybling plus szybkość. Myślę, że jest jednym z głównych filarów Stomilu. Razem z Suchym i jakimś nowym super napastnikiem, mogliby stworzyć atak marzeń w I lidze.

  2. 06.12.13 21:20 Pawlik

    Dojrzaleś Igła do szatni Stomilu jak i do roli ojca wiec sluszny wybor w delegacje do szpitala, z takim podejsciem do pilki i do zycia to tylko mozna osiagnac same sukcesy.Szacun !!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!